Styl Życia

Małgorzata Rozenek stworzyła własną markę ubraniową Mrs. Drama. Spojrzeliśmy na ceny. Też dramat? Tanio nie jest

Małgorzata Rozenek stworzyła własną markę ubraniową Mrs. Drama. Spojrzeliśmy na ceny. Też dramat? Tanio nie jest
Małgorzata Rozenek spełnia się w roli bizneswoman. Właśnie pochwaliła się, że stworzyła własną markę ubrań. Zerknęliśmy na ceny marki Mrs. Drama.

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie pokusiła się o wiele nowych projektów. "Perfekcyjna" spróbowała swoich sił na planie filmowym, a niebawem będziemy mogli zobaczyć ją w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia". Na antenie TVN pojawiła się natomiast ze swoim nowym formatem "Rozenek cudnie chudnie", w którym opowiada i pokazuje, jak wróciła do formy po ciąży. Na tym jednak nie koniec. Okazuje się, że ma na siebie jeszcze jeden pomysł - właśnie otworzyła sklep internetowy, w którym znalazły się ubrania z jej linii odzieżowej - Mrs. Drama.

Mrs. Drama. Małgorzata Rozenek stworzyła własną markę ubrań

Małgorzata Rozenek w środowy wieczór ogłosiła na swoim Instagramie, że stworzyła własną markę ubrań, a ta jest gotowa już do sprzedaży. Podczas instagramowego streamu na chwilę wcieliła się w roli modelki i prezentowała na sobie niektóre ze swoich ubrań. "Perfekcyjna" zachwycała się produktami, wskazując na ich jakość i kroje. Nie kryła, że jednym z głównych założeń było to, by ubrania dobrze prezentowały się na instagramach zdjęciach. 

Mrs. Drama. Czy cena to też dramat?

Co znajdziemy w kolekcji Małgorzaty Rozenek? "Perfekcyjna" postawiła na uniwersalne kroje. W jej sklepie kupicie więc proste bawełniane koszulki z domieszką elastanu, golf w kolorze ecru, beżowy kardigan, szal z wełny merino czy bluzę oversize.

A ceny? Tanio nie jest. I tak za czarny albo biały T-shirt trzeba zapłacić 119 zł, kardigan wart jest 599 zł,  golf 399 zł, a za szal zapłacimy niewiele mniej, bo 329 zł. Długa czarna bluza kosztuje natomiast 329 zł. Najdroższy z kolekcji jest dzianinowy komplet za 649 zł. 

Czy ubrania będą cieszyły się dużym powodzeniem? Zobaczymy. Tymczasem gratulujemy Małgorzacie Rozenek kolejnego biznesu.