Styl Życia

Mama Macieja Orłosia nie żyje. Dziennikarz jest w żałobie. "Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci"

Mama Macieja Orłosia nie żyje. Dziennikarz jest w żałobie.
Maciej Orłoś stracił bliską osobę. Nie żyje matka dziennikarza, Teresa Orłoś. W mediach pojawił się nekrolog.

Jak informuje jeden z tabloidów, Maciej Orłoś jest w żałobie. Zmarła jego mama. W związku z tym dziennikarz na chwilę zrezygnował z zawodowych obowiązków.

Maciej Orłoś w żałobie. Nie żyje mama dziennikarza

Maciej Orłoś trzy lata temu założył kanał w serwisie YouTube, na którym prowadzi obecnie dwa programy: "W telegraficznym skrócie" oraz "WTS rozmowy". Dziennikarz komentuje najciekawsze wydarzenia z życia społecznego i politycznego. Ostatnio nie wyemitowano odcinka jednego z programów.

Szanowni Widzowie, chcielibyśmy uprzedzić, że jutrzejszego odcinka WTS nie będzie. Jest to spowodowane nagłymi i pilnymi sprawami rodzinnymi redaktora Macieja Orłosia. Za to już w niedzielę planujemy dla Was coś specjalnego. Z ukłonami, Redakcja Orłoś Studio - czytamy na Facebooku Macieja Orłosia.

Jak podaje "Super Express" nieobecność dziennikarza była spowodowana śmiercią matki, Teresy Orłoś. Na łamach "Gazety Wyborczej" znalazł się nekrolog i przekazano wyrazy współczucia mężowi Teresy Orłoś, Kazimierzowi, a także jego bliskim.

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Teresy Orłoś. Panu Kazimierzowi Orłosiowi, Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Zarząd i Zespół Wydawnictwa Literackiego - czytamy w nekrologu .

Nie podano przyczyny śmierci matki dziennikarza, Teresy Orłoś. 

Teresa Orłoś - kim była?

Teresa Orłoś była absolwentką Wydziału Ogrodniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W 1959 roku wyszła za mąż za Kazimierza Orłosia, pisarza i scenarzystę. Doczekali się dwójki dzieci - Macieja i Joanny.