Styl Życia

Mary Komasa pokazuje brzuch w zaawansowanej ciąży. Zdradziła, kiedy rozwiązanie. Lada moment!

Mary Komasa pokazuje brzuch w zaawansowanej ciąży. Zdradziła, kiedy rozwiązanie. Lada moment!
Mary Komasa przez lata starała się o to, by zajść w ciążę. Wokalista cierpi na endometriozę, która utrudniała jej spełnienia marzenia o macierzyństwie. Jakiś czas temu przyznała, że spodziewa się dziecka. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem i pochwaliła się krągłym brzuchem.

Mary Komasa już niedługo zostanie mamą. Chętnie relacjonuje na Instagramie przebieg ciąży i przy okazji pokazuje, jak zmienia się jej ciało. Na najnowszej fotografii zaprezentowała goły brzuch. Wiadomo, na kiedy planowany jest poród. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy ukrywały ciążę przed mediami. Sarsa ujawniła się dopiero, gdy urodziła. Nie była jedyna

Mary Komasa pokazała brzuch w zaawansowanej ciąży 

Mary Komasa jakiś czas temu opublikowała na Instagramie emocjonalny wpis, w którym podzieliła się z fanami swoim szczęściem. Przyznała, że po trzynastu latach starania o dziecko w końcu jej marzenie się spełniło. Endometrioza na którą cierpi wokalista, jest nieuleczalną chorobą i polega na rozroście błony śluzowej macicy poza jamą macicy.

Ciężarna artystka we wrześniu przeżyła dramatyczne chwile. Dostała mocnego krwotoku i bała się, że straci ciążę, ale personel medyczny pracujący w jednym z niemieckich szpitali udzielił jej fachowej pomocy. Teraz Mary jest w połowie siódmego miesiąca ciąży i z dumą pokazuje ciążowe kształty na najnowszym zdjęciu na Instagramie. Zapozowała w windzie razem z mężem, Antonim Komasą-Łazarkiewiczem. W opisie przyznała, że poród zbliża się wielkimi krokami. 

Zostało sześć tygodni - napisała wokalistka.

Fani zasypali ciężarną wokalistkę komplementami. Komentarz opublikowała również Grażyna Wolszczak. 

Piękne zdjęcie.
Ale fajni jesteście.
Bosko - dodała Grażyna Wolszczak.

Już za półtora miesiąca wokalistka powita na świecie długo oczekiwane dziecko.