Styl Życia

Marzena Rogalska udzieliła pierwszego wywiadu po odejściu z TVP. Polały się łzy

Marzena Rogalska udzieliła pierwszego wywiadu po odejściu z TVP. Polały się łzy
W sieci pojawiła się zapowiedź wywiadu z Marzeną Rogalską. Była prowadząca "Pytania na śniadanie" w rozmowie z Beatą Sadowska opowiedziała między innymi o swojej pracy dziennikarskiej. Podczas wywiadu pojawiły się łzy.

Marzena Rogalska przez 12 lat była prowadzącą "Pytania na śniadanie". Kilka dni temu poinformowała swoich fanów, że jej współpraca z TVP zakończyła się. Dziennikarka zamieściła na instagramowym profilu oświadczenie, z którego wynika, że zrezygnowała ze współpracy z Telewizją Polską. Jej miejsce zajęła znana z "Koła Fortuny" Izabella Krzan.

Marzena Rogalska udzieliła pierwszego wywiadu po odejściu z TVP

Była prowadząca "Pytania na śniadanie" na razie nie zdradziła powodów swojego odejścia z telewizji publicznej, jednak wygląda na to, że już niedługo poznamy kulisy zakończenia współpracy. Na instagramowym profilu dziennikarki Beaty Sadowskiej pojawiła się zapowiedź wywiadu z Rogalską, w którym poruszono między innymi kwestie pracy. Podczas rozmowy pojawiły się łzy:

Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuję bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli - słyszymy w zapowiedzi wywiadu.

Rogalska opowiedziała także o pieniądzach i pasji do podróżowania:

Na co najlepiej wydawać pieniądze? To zawsze pojawiają się podróże. Myślę sobie, o to warto zawalczyć.

Podkreśliła także, że ogromną rolę w jej życiu grają najbliżsi:

Przyjaźń, przyjaciele, to są łzy wzruszenia i szczęścia, bo myślę sobie, że naprawdę, nie byłoby mnie tu, gdzie jestem.

Dziennikarka odniosła się także do swojego zawodu i przyznała, że "daje sobie prawo do przyjemności":

Na usta ciśnie mi się słowo nieeleganckie, że jeszcze nie spiczniałam, o, takie słowo mi się ciśnie, że jeszcze nie jest ze mną tak źle, że daje sobie prawo do przyjemności. Będę szczęśliwa, jeśli będę się nagradzać. […] Ale wiecie co, to jest niebywałe Sadzia, że my tyle lat pracujemy w tym zawodzie, a ja zawsze mam takie poczucie, że ja jednak mam więcej do powiedzenia po drugiej stronie.

Internauci w komentarzach komplementowali Marzenę Rogalską i gratulowali jej odważnej decyzji:

Marzenka zawsze działa na mnie jak balsam na duszę. Cudowny i mądry człowiek.
Pani Rogalskiej gratuluję decyzji. Najlepsza.
Gratuluję odwagi.

Cały wywiad z Marzeną Rogalską będzie dostępny w niedzielę o godzinie 21 na portalu Mentalist.pl. Dziennikarka z pewnością poruszy wątek odejścia z TVP. Czekacie?