Styl Życia

Nieudany remont Doroty Szelągowskiej! Reakcja właścicieli musiała zaboleć. "Zrobiliśmy wszystko, żeby się on spodobał"

Nieudany remont Doroty Szelągowskiej! Reakcja właścicieli musiała zaboleć.
Dorota Szelągowska potrafi wyznaczyć dekoratorskie trendy. Niestety, nie zawsze metamorfozy mieszkań przechodzą po myśli. Prowadząca popularnych programów o remontach przekonała się o tym na własnej skórze.

Dorota Szelągowska, jak każdy projektant, jest wystawiana w swoich programach na próbę. W ogromnej większości, proponowane przez nią rozwiązania i aranżacje spotykają się z aprobatą. Niestety w swojej karierze miała pewien przypadek, gdzie jej gusta rozminęły się z wizją właścicieli mieszkania.

Bolesne przeżycie na planie programu. Tego Dorota Szelągowska nie mogła przewidzieć

Każdy z nas albo słyszał, albo miał okazję obejrzeć jeden z programów, gdzie Dorota Szelągowska przeprowadza metamorfozy wnętrz. "Domowe rewolucje", "Totalne remonty Szelągowskiej" oraz "Dorota Was urządzi" cieszą się sporą popularnością. Zwykle finałowe części odcinków obfitują w radość i zachwyt nad odmienionymi mieszkaniami. Niestety, w dekoratorskiej karierze Szelągowskiej zdarzył się przykry dla ekipy przypadek, o czym Dorota wspomniała dla magazynu "Gala".

Rzeczywiście była sytuacja, gdzie bohaterom nie do końca podobał się remont. Potem co prawda zmienili zdanie, ale dla nas to był straszny policzek. Chodziliśmy do tyłu przez dwa tygodnie, bo ten finał i ta radość u ludzi to jest tak naprawdę paliwo napędowe na kolejne remonty - wspomniała projektantka.

Cała sytuacja odbiła się na całej ekipie, w końcu największą nagrodą dla projektantów oraz wykonawców jest zadowolenie klienta z końcowego efektu. Brak błysku zadowolenia w oczach właścicieli to coś, na co nie da się przygotować.

Mam nadzieję, że to już się nigdy nie powtórzy. Natomiast mogę powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, żeby on się spodobał i rzeczywiście zrobiliśmy tak, jak państwo chcieli, ale ludzie też są różni. To było ciężkie przeżycie - dodała Szelągowska.

Zaistniała sytuacja musiała stanowić wyzwanie dla wszystkich. Niestety, trzeba pogodzić się z tym, że czasem jest naprawdę trudno trafić w styl, który zadowoli każdego.