Styl Życia

Nosowska analizuje wpis Kaczorowskiej. Przeczytała go swojemu mopsowi. Wideo z Jadzią jest hitem w sieci. "Jej reakcja jest jedynie słuszna"

Nosowska analizuje wpis Kaczorowskiej. Przeczytała go swojemu mopsowi. Wideo z Jadzią jest hitem w sieci.
Katarzyna Nosowska zdecydowała się zareagować na ostatni post Agnieszki Kaczorowskiej. Znana wokalista nagrała wideo, w którym wyjaśnia swojemu psu, o co chodziło we wpisie o "modzie na brzydotę". Miny Jadzi i komentarz jej pani podbijają internet.

Ostatni post Agnieszki Kaczorowskiej wywołał bardzo duże poruszenie w sieci. Tancerka i aktorka stwierdziła w nim, że zauważyła panującą na Instagramie "modę na brzydotę". Według niej jest to efekt buntu internautów przeciwko "instagramowego pięknu" i "skrajnego pojmowania #bodypositive". Na jej wpis zareagowało wiele znanych osób, w tym również Katarzyna Nosowska.

Katarzyna Nosowska i mops Jadzia reagują na wpis Agnieszki Kaczorowskiej

Katarzyna Nosowska przyzwyczaiła już swoich i obserwatorów do swojego poczucia humoru i dystansu. Swego czasu dużą popularnością cieszyły się filmiki z cyklu "A ja żem jej powiedziała", w których odnosiła się do świata show-biznesu. Artystka raz nawet pokusiła się o stworzenie cyklu z minikącikiem porad związkowych, w którym żartobliwie podpowiadała, jak np. poinformować o rozwodzie.

Tym razem jednak artystka zdecydowała się zareagować na głośny wpis Agnieszki Kaczorowskiej. Bohaterką zamieszczonego przez Nosowską filmiku stał się jej suczka, której wyjaśniała "modę na brzydotę". Zrobiła to w swoim niepowtarzalnym stylu.

Jadziu, jestem estetką. Natomiast obserwuję obecnie modę na brzydotę, Jadziu. Trochę wydaje mi się, że to wynika u ciebie z chęci przeciwstawienia się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy – rozpoczęła, przytaczając fragmenty posta tancerki.

Artystka pokusiła się nawet o delikatną parafrazę wpisu i odniosła się bezpośrednie do swojego mopsa.

Nie wszystko jest kolorowe, ale dlatego, Jadziu, masz wziąć kredki i sobie to życie pokolorować. Koncentracja na pozytywach, na wdzięczności, na wszystkim, co dobre i piękne, pozwoli ci, Jadziu, iść na szczyt, a nie siedzieć w twoim lub czyimś błotku, w którym tak miło się taplać, bo przecież Mańka siedzi tam razem z tobą - dywagowała.

Miny Jadzi i sam komentarz Katarzyny Nosowskiej z miejsca podbiły serca internautów.

Pozamiatane #bądźjakjadzia.
Kocham panią - pisali pod zamieszczonym nagraniem.

Chętnie też udostępniali dalej post artystki z Jadzią. Zobaczcie całe wideo.