Styl Życia

Ola i Michał Żebrowscy świętują rocznicę ślubu. Wrzucili zdjęcia do sieci i to jakie! Nietypowo i z humorem

Ola i Michał Żebrowscy świętują rocznicę ślubu. Wrzucili zdjęcia do sieci i to jakie! Nietypowo i z humorem
Ola i Michał Żebrowscy właśnie obchodzili swoją 12. rocznicę ślubu. Przypomnieli o tym na Instagramie w dosyć nietypowy i na pewno bardzo humorystyczny sposób.

Ola i Michał Żebrowscy pobrali się 12 lat temu. Ona miała wówczas 22 lata, on - 37. Nie przeszkodziło im to w stworzeniu szczęśliwego i dojrzałego związku. Teraz, z okazji rocznicy ślubu, opublikowali zabawne zdjęcia na Instagramie.

Ola i Michał Żebrowscy świętują rocznicę ślubu

Michał Żebrowski i jego żona, Ola Żebrowska, od ponad 12 lat są szczęśliwym małżeństwem. Mimo, że dzieli ich spora różnica wieku (15 lat), zupełnie im to nie przeszkadza. Gdy się poznali, bardzo szybko stwierdzili, że chcieliby założyć rodzinę. Udało się - mają trzech synów - Franciszka, Henryka i Felicjana. Kilka dni temu para świętowała dwunastą rocznicę ślubu, co też oboje uczcili w nietypowy sposób - aktor wrzucił na swój profil zdjęcie, na którym trzyma za pośladki, odzianą w panterkowe legginsy, żonę.

To ja? - zapytała żartobliwie Ola pod zdjęciem Michała.

Ona z kolei... udostępniła zdjęcie bobu i w opisie zasugerowała, że świętują rocznice, zajadając ten właśnie przysmak. 

Ola i Michał Żebrowscy - jak się poznali?

W mediach krążą doniesienia o tym, że Michał Żebrowski poznał Olę, kiedy ta miała zaledwie pięć lat. Nie jest to jednak prawda. Aktor zdecydował się na naukę języka angielskiego i udał się na korepetycję do Oli, która jako studentka dorabiała sobie w ten sposób. Dziewczyna nie była zainteresowana zalotami, a ich drogi po jakimś czasie się rozeszły. Po ponad trzech latach przypadkowo spotkali się, a już po miesiącu zaręczyli i planowali ślub.

Wpadliśmy na siebie i od tego się zaczęło. Pijąc kawę, spojrzałem na nią i zrozumiałem, że naprzeciw mnie siedzi moja przyszła żona - mówił Żebrowski.

Życzymy im kolejnych tak szczęśliwych chwil w małżeństwie, z wciąż utrzymującą się dawką poczucia humoru.