Styl Życia

Oprah Winfrey krytykowana za wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle. "Dobre pytania, ale mogłaby przestać przerywać"

Oprah Winfrey krytykowana za wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle.
Długo oczekiwany wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym został wyemitowany. Postawa słynnej amerykańskiej dziennikarki podzieliła jednak widzów. Jedni chwalą ją za naciskanie pytaniami Meghan, inni krytykują za wtrącanie się i przerywanie.

Oprah Winfrey jest jedną z najbardziej lubianych, a zarazem wpływowych dziennikarek na świecie. Tym bardziej z pewnością nie spodziewała się, że część widzów skrytykuje jej postawę w trakcie przeprowadzania głośnego wywiadu z Meghan Markle i księciem Harrym. Jak się okazuje, Winfrey zbiera mieszane recenzje.

Oprah przerywała Meghan? Widzowie podzieleni

Zgodnie z zapowiedziami w niedzielę stacja CBS wyemitowała głośny wywiad, który Oprah Winfrey przeprowadziła z księciem Harrym i Meghan Markle. Dziennikarka dotrzymała obietnicy i zadawała książęcej parze trudne pytania, zaczynając od tytułu małego Archiego, bycie "uciszanym" przez rodzinę królewską, aż po burzliwe relacje Meghan z księżną Kate.

Postawa słynnej dziennikarki wyraźnie podzieliła jednak widzów, którzy już w trakcie transmisji dali upust emocjom w mediach społecznościowych. Jedni zachwalali ją za "mistrzowskie" pytania i dociekliwość, inni uznali, że nie dała swoim rozmówcom dojść do słowa. Fanów frustrowało szczególnie to, że Oprah przerywała Meghan zanim ta skończyła mówić.

Oprah zadaje świetne pytania, ale chciałbym, żeby przestała przeszkadzać Meghan Markle. Miałem usłyszeć historię Meghan, a nie przemyślenia Oprah na jej temat w czasie rzeczywistym - napisał na Twitterze jeden z internautów.
Oprah daje mistrzowską lekcję, jak prowadzić wywiady.
Oprah ciągle jej przerwa, kiedy [Megham – red.] ma wszystko ujawnić - piszą inni.

Meghan Markle i książę Harry zdradzili wiele pikantnych szczegółów

Wywiad księcia Harrego i Meghan zapowiadał się na wielkie wydarzenie telewizyjne i w rzeczywistości takim był. W rozmowie z Oprah Winfrey Sussexowie zdradzili wiele pikantnych szczegółów związanych z ich odejściem z rodziny królewskiej.

Meghan ze łzami w oczach mówiła o myślach samobójczych, natomiast Harry wyznał, że to, co się działo, było poza jego wyobrażeniami. Jeden z ważniejszych wątków rozmowy dotyczył ich syna, Archiego. Sussexowie zdradzili, że jeszcze przed narodzinami chłopca, rodzina królewska dywagowała na temat koloru jego skóry.

Cały wywiad Oprah z księciem Harrym i Meghan zostanie wyemitowany w Polsce na antenie TVN24 w poniedziałek o godzinie 20.30.