Styl Życia

Ostatni raz takie zdjęcie mieli blisko 20 lat temu. Emocje i domysły ponownie rozpalone

Ostatni raz takie zdjęcie mieli blisko 20 lat temu. Emocje i domysły ponownie rozpalone

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzbudzają zainteresowanie mediów i fanów po 17 latach od rozstania. Paparazzi nie dają Bennifer - jak określana była przez fanów para - ani chwili spokoju.

Jennifer Lopez i Ben Affleck zostali przyłapani przez paparazzi w poniedziałek na pocałunku w jednej z restauracji w Malibu w hrabstwie Los Angeles. Na zdjęciach, które do agencji prasowych trafiły w środę wieczorem, widać wyraźnie, że Lopez i Affleck nie kryją się ze wzajemną czułością.

Felietonista magazynu "Vogue" Raven Smith, w tekście "Why Bennifer Matters?” ("Dlaczego Bennifer ma znaczenie?") wyjaśnia, że chociaż na co dzień nie zwraca uwagi na plotki dotyczące romansów znanych ludzi, tak za pocałunkiem Lopez i Afflecka kryje się coś więcej. "Znakomitą częścią tej historii jest miłość sama w sobie. Wszyscy jesteśmy ludźmi, wszyscy kształtujemy się na nowo, ale nieważne jak bardzo byśmy się nie starali nie dopuszczać tych myśli do siebie, jak bardzo byśmy nie kochali nowej osoby, wszyscy z tyłu głowy mamy tę osobę, która odeszła" - pisze Smith. "Ben i Jen są przykładem niewielkiej nadziei, że nie wszystko z przeszłości zamyka się bezpowrotnie" - pisze i dodaje, że Bennifer daje nadzieję każdemu z nas, że być może pojawią się okoliczności, w których na nowo pokochamy osobę, która niegdyś odeszła.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w jednej z restauracji w MalibuBackgrid/East News

Jak poznali się Jennifer Lopez i Ben Affleck?

Lopez i Affleck poznali się w 2001 roku na planie filmu "Gigli" Martina Bresta. Film "zdobył" sześć Złotych Malin w 2004 roku i tytuł najgorszej "komedii" 25-lecia Złotych Malin, nominowany był również w 2010 roku w kategorii najgorszy film dekady.

Zdjęcia do "Gigli" ruszyły kilka tygodni po tym, jak Lopez poślubiła swojego drugiego męża Crisa Judda (rozwiedli się w czerwcu 2002 roku), a już w listopadzie 2002 roku Affleck oświadczył się piosenkarce. Ślub miał odbyć się 14 września 2003 roku, ale został odwołany. Jednym z powodów było ogromne zainteresowanie mediów. Na początku 2004 roku Bennifer się rozpadło. Piosenkarka w późniejszych wywiadach wyznała, że po raz pierwszy miała złamane serce. Jednym z powodów rozstania był fakt, że Affleck nie czuł się komfortowo z tak intensywnym zainteresowaniem tabloidów. - W innych czasach, w innych okolicznościach, kto wie, co mogłoby się wydarzyć, ale to była szczera miłość - powiedziała w rozmowie z magazynem "People" w grudniu 2016 roku.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Malibu

W miniony poniedziałek jeden z wydawców portalu The Ringer - Andrew Gruttadaro - opublikował na Twitterze krótkie wideo, na którym widać całujących się Lopez i Afflecka. W czułościach przerywa im syn Lopez - Max, który pokazuje mamie coś na swoim telefonie. "Prawdopodobnie najbardziej ekscytujące 13 sekund, sfilmowane w tym roku" - napisał dziennikarz.

Była żona Afflecka o "Bennifer 2.0."

Brytyjski tabloid "Mirror", powołując się na anonimowe źródło, pisze, że Jennifer Garner, była żona Afflecka i matka trójki ich dzieci, jest "sceptycznie nastawiona do 'Bennifer 2.0.'". "J-Lo (Jennifer Lopez -red.) chce być wspaniałomyślna i przestrzegać zasad i granic ustalonych przez Jennifer, ale ich spotkanie odbędzie się w piekielnie napiętej atmosferze" - donosi "Mirror", cytujący swoje źródło. Tabloid wyjaśnia, że najprawdopodobniej w spotkaniu dwóch Jennifer weźmie również udział Affleck i rozmawiać będą przede wszystkim o czasie spędzanym z trójką dzieci z małżeństwa Affleck - Garner.