Styl Życia

Piotr Żyła kupił dla siebie i ukochanej dom. Wiadomo, gdzie znajduje się nowe lokum. Tę miejscowość wybrał nieprzypadkowo

Piotr Żyła kupił dla siebie i ukochanej dom. Wiadomo, gdzie znajduje się nowe lokum. Tę miejscowość wybrał nieprzypadkowo
Piotr Żyła kupił dom, w którym zamieszkał z nową partnerką, Marceliną Ziętek. Miejscowość, w której znajduje się lokum, jest dla skoczka bardzo ważna.

Piotr Żyła i Justyna Żyła rozwiedli się w listopadzie 2018 roku, ale o ich rozstaniu zrobiło się głośno kilka miesięcy wcześniej (była już żona skoczka publikowała wiele emocjonalnych wpisów, w których winą za rozpad związku obarczała eksmęża. Później pisała o rzekomej kochance sportowca, pokazywała jego korespondencję z dziećmi). W sądzie  byli małżonkowie podzieli się majątkiem, w efekcie dom w Wiśle przypadł Justynie Żyle i jej dzieciom. Skoczek wyprowadził się, a ostatnio było głośno o tym, ze zamieszkał ze swoją nową, dużo młodszą od siebie, partnerką - Marceliną Ziętek. Teraz okazuje się, że sportowiec znów się przeprowadził. Tym razem do wymarzonego lokum. 

Piotr Żyła kupił nowy dom

Pod koniec grudnia media donosiły, że Piotr Żyła znajduje się w czołówce najlepiej zarabiających skoczków na świecie. Żyłę, który w 2020 roku miał zarobić 210 tysięcy złotych, wyprzedził jedynie Japończyk Ryoyu Kobayashi. Nic dziwnego, że sportowiec inwestuje w nieruchomości. Skoczek, jak podaje Plejada, kupił jakiś czas temu dom, w którym zamieszkał z Marceliną Ziętek. Nie wiadomo, jak urządzone zostały "cztery kąty" Żyły, bo ten nie dzielili się na Instagramie wieloma zdjęciami, na których widać wnętrza. Mówi się jednak razem z ukochaną postawili na nowoczesny styl. 

Wiadomo jednak, gdzie dokładnie znajduje się nowy dom sportowca. Żyła, jak można się domyślać, nie porzucił gór. Nowe lokum znajduje się w Ustroniu, czyli w miejscowość, w której mieszkają rodzice Piotra. To właśnie tam prowadzą też swój pensjonat. Skoczek często odwiedza rodziców. "Party" donosi, że spędza tam również czas z dziećmi - Kubą i Karoliną. 

Wydaje się, że zakup nowego domu to kolejny etap w życiu Piotra Żyły, a także w jego związku z 23-letnią Marceliną Ziętek.