Styl Życia

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Artystę żegnają: żona Ewa, politycy oraz osoby z branży

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Artystę żegnają: żona Ewa, politycy oraz osoby z branży
10 kwietnia w Łodzi odbył się uroczysyty pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Na mszy świętej oraz cmentarzu pojawiła się rodzina zmarłego piosenkarza, a także inne gwiazdy z show-biznesu.

W Poniedziałek Wielkanocny zastała nas smutna informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Piosenkarz zmarł w wieku 74 lat, a wcześniej był hospitalizowany z powodu zakażenia się koronawirusem. Dwa dni przed śmiercią wyszedł ze szpital. Mówił wówczas w mediach, że czuje się bardzo dobrze i cieszy się, że spędzi święta wśród najbliższych. Niestety zaledwie dwa dni później sytuacja znacznie się zmieniła.  Wiadomo, że przyczyną śmierci nie był COVID-19, a choroby współistniejące. Poinformowała o tym żona artysty - Ewa Krawczyk. 

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka został zaplanowany na godzinę 12. Msza żałobna odbyła się w archikatedrze w Łodzi. Krzysztofa Krawczyka pożegnała żona, rodzina, a także przyjaciele z show-biznesu, wśród których znalazł się m.in. Robert Janowski, Norbi i Marian Lichtman. Pojawił się też Daniel Olbrychski, który podczas nabożeństwa czytał Pismo Święte. W mszy uczestniczył również minister Piotr Gliński. 

Ciało Krzysztofa Krawczyka zostanie pochowane o godz. 15. na cmentarzu w Grotnikach, pod Łodzią, gdzie mieszkał artysta. 

Więcej zdjęć z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka zobaczycie w naszej galerii.