Styl Życia

Polsat pospieszył się z "Love Island"? Na "Wyspie Miłości" jest zimno. "Kurtki, swetry, golfy i koce brrr"

Polsat pospieszył się z
Już od kilku dni możemy oglądać trzeci sezon polskiej edycji "Love Island". Najnowsza odsłona randkowego show nie wzbudza zbyt pozytywnych emocji wśród widzów. Wszystko przez słabą pogodę?

Polska wersja "Love Island" zadebiutowała na antenie Polsatu jesienią 2019 roku. Mało kto się spodziewał, że randkowe reality-show prowadzone przez Karolinę Gilon osiągnie tak duży sukces i popularność. Nic więc dziwnego, że producenci poszli za ciosem i zdecydowali się zrealizować drugi, a teraz już trzeci sezon programu. Niestety jak na razie nie wskazuje, że najnowsza seria powtórzy sukces poprzednich. Są dwa powody, o których często wspominają widzowie.

Nudno i zimno na "Love Island"

Wszystkie sezony "Love Island" są kręcone w willi położonej w Hiszpanii. Poprzednie dwie edycje były realizowane na przełomie sierpnia i września, kiedy to temperatury w ciągu dnia sięgały ponad 30 stopni. Uczestnicy i uczestniczki prężyli swoje smukłe i wysportowane ciała w strojach kąpielowych, do czego zdążyli przyzwyczaić się już fani "Love Island".

Niestety w tym sezonie jest słaba pogoda, co wpływa też na atmosferę wśród uczestników. Najnowsza edycja kręcona jest w hiszpańskiej Marbelli, gdzie w nocy temperatura sięga 14 stopni, a w dzień maksymalnie do 20 stopni. Uczestnicy chodzą w bluzach i kurtkach, co nie podoba się widzom.

Kurtki, swetry, golfy i koce brrr. Mogli to na Kanarach kręcić. Jestem zawiedziony, mieli chodzić w strojach kąpielowych.
Dziwna ta wiosenna edycja. Ściągać kurtki - piszą na Instagramie programu.

Internauci nie są zawiedzeni jedynie pogodą. Co poniektórzy uważają, że z ekranu wieje nudą.

Szczerze jestem trochę zawiedziona, mega czekałam na kolejny sezon, a tu ani pogody, nic szczególnego się nie dzieje i mam wrażenie, że wszyscy tacy jacyś skryci i wycofani- czytamy pod postem.

Za nami dopiero kilka pierwszych odcinków, więc z pewnością uczestnicy zdążą się jeszcze rozkręcić. Gorzej będzie z pogodą.