Styl Życia

Polski arystokrata i multimilioner poślubił gwiazdę brytyjskiego "Love Island". "Nie mogę uwierzyć, że jestem panią Baliński"

Polski arystokrata i multimilioner poślubił gwiazdę brytyjskiego
Modelka Sophie Anderton, która brała udział w brytyjskiej edycji programu "Love Island", poślubiła polskiego arystokratę i multimilionera Kazimierza Balińskiego-Jundziłła, znanego na Wyspach jako "Kaz".

Sophie Anderton i Kazimierz Baliński-Jundziłł są razem prawie cztery lata. Po zaręczynach zaplanowali ślub na wiosnę 2020 r. Ich plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa. Przez lockdown oraz problemy rodzinne mężczyzny aż trzykrotnie zmieniali datę ceremonii. W końcu udało im się stanąć na ślubnym kobiercu.

Polski arystokrata poślubił brytyjską modelkę. Widzowie znają ją z "Love Island"

Sophie Anderton poinformowała o ślubie na łamach brytyjskiego Daily Mail. Wzruszona modelka przyznała, że poślubiła najlepszego przyjaciela i bratnią duszę.

Nie mogę uwierzyć, że po tylu przeszkodach i zmianie dat oficjalnie jestem panią Baliński - powiedziała rozmowie z Daily Mail.

W Wielkiej Brytanii Anderton jest znana z kampanii reklamowej biustonoszy Gossard, w której wzięła udział w latach 90. Poza tym, zyskała sympatię widzów na Wyspach, biorąc udział w programach telewizyjnych typu reality show, m.in. "Love Island" czy "Celebrity Big Brother". Obecnie modelka robi karierę w mediach społecznościowych, gdzie najwięcej miejsca poświęca modzie, tematom związanym z podróżowaniem oraz fitnessem. Na Instagramie obserwuje ją prawie 70 tys. użytkowników, zaś po ślubie widnieje w mediach społecznościowych już nie jako Anderton, ale jako "Balinska-Jundzillova".

Z kolei Kazimierz Baliński-Jundziłł, znany na Zachodzie jako "Kaz", jest hrabią herbu Jastrzębiec. Choć urodził się Polsce, to od wielu lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Według doniesień medialnych, polski arystokrata działa w branży naftowej. "Kaz" ma czworo dzieci. Jego córką jest Ella Balińska, która zagrała ostatnio w nowym filmie "Aniołki Charliego" u boku Kristen Stewart i Naomi Scott.

Przypomnijmy, że Kazimierz i Sophie niedawno przenieśli się z Londynu do Irlandii, gdzie zamieszkali w 600-hektarowej posiadłości Glendalough House w hrabstwie Wicklow.