Styl Życia

Rafał Brzoska powraca na listę najbogatszych Polaków. "Największa gwiazda zestawienia". Mąż Omeny Mensah pławi się w luksusach

Rafał Brzoska powraca na listę najbogatszych Polaków.
Rafał Brzoska znalazł się na liście 100 najbogatszych Polaków magazynu 'Forbes". Zobaczcie, jak żyją on i jego żona Omenaa Mensah.

Magazyn "Forbes" opublikował listę 100 najbogatszych Polaków. W tym roku pierwsze miejsce zajął Michał Sołowow właściciel Ciechu i Cersanitu, którego majątek wynosi ponad 15,5 mld złotych. Kolejny na liście  jest właściciel sieci sklepów Dino Tomasz Biernacki z majątkiem wycenianym na 13,14 mld złotych, a trzeci na podium znalazł się Zygmunt Solorz-Żak, prezes Rady Nadzorczej Polsat, który cieszy się majątkiem o wartości 13,1 mld złotych.

Jednak według magazynu "Forbes" to Rafał Brzoska, który zajął 7 miejsce, plasując się za Dominiką i Sebastianem Kulczykami, jest "największą gwiazda zestawienia". Dlaczego to on otrzymał ten zaszczytny tytuł? Bo właściciel InPostu i Paczkomatów już kiedyś był na liście najbogatszych - teraz, po sześciu latach od tego momentu, wraca w pięknym stylu z majątkiem szacowanym na 5,7 mld zł. Swój sukces (o ironio) zawdzięcza pandemii COVID-19 - to właśnie od momentu ogłoszenia kolejnych obostrzeń i lockdownów Polacy chętnie korzystali z usług jego firm, zamawiając zakupy przez internet. 

Kim jest Rafał Brzoska?

Rafał Brzoska jest ekonomistą, przedsiębiorcą, współwłaścicielem i prezesem międzynarodowej Grupy Kapitałowej Integer.pl. Ma na swoim koncie też dwie duże publikacje - "Jutro w Nowym Jorku. Rafał Brzoska o sobie i swoim biznesie" oraz "Biblia e-biznesu 2”. Prywatnie natomiast od 2019 roku jest mężem prezenterki telewizyjnej Omeny Mensah, z którą ma syna Vincenta (owocem jego poprzedniego związku są dwie córki). 

Tworzymy rodzinę patchworkową. Mąż ma z pierwszego związku dwie super dziewczynki, ja mam Vaneskę, a łącznikiem jest wspólny synek Vincent. Ukochany, wspaniały, totalnie nie z tego świata - mówiła pogodynka w rozmowie z "Twoim Stylem". 

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspólnie założyli też markę Occhiello, która specjalizuje się w modzie męskiej. Oboje chętnie pojawiają się na imprezach branżowych, pozując wspólnie na ścinkach. 

Rafał Brzoska i Omenaa MensahRafał Brzoska i Omenaa Mensah Kapif

Jak żyją Rafał Brzoska i Omenaa Mensah ?

Rafa Brzoska, mimo że nie stroni od show-biznesu, nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych. Jednak jego styl życia możemy zobaczyć na Instagramie jego żony. Pogodynka chętnie dzieli się kadrami z luksusowych wakacji z egzotycznych częściach świata, czy zdjęciami z drogich jachtów. 

W jej mediach społecznościowych pojawiają się też zdjęcia, na których widać piękną willę, w której małżonkowie mieszkają. 

A także zdjęć z podróży prywatnym helikopterem. 

Trzeba przyznać, wiodą luksusowe życie.