Styl Życia

Rafał Brzozowski jest szczęśliwie zakochany od lat. Jego wybranką jest piękna modelka. Prezenter TVP wspomniał o ślubie

Rafał Brzozowski jest szczęśliwie zakochany od lat. Jego wybranką jest piękna modelka. Prezenter TVP wspomniał o ślubie
Rafał Brzozowski jest jedną z czołowych twarzy TVP. Choć gwiazdor rzadko komentuje swoje życie prywatne, to czasem pokazuje się ze swoją partnerką.

Rafał Brzozowski od zawsze chroni swoje życie prywatne, a na Instagramie skupia się na swojej pracy albo pasjach, na przykład lataniu. Czasem jednak uchyla rąbka tajemnicy swoim fanom, dzięki temu wiemy, kto jest wybranką jego serca.

Rafał Brzozowski o swoim związku i ślubie

W przeszłości spekulowano o orientacji seksualnej prezentera, który stronił od publicznego pokazywania się ze swoją drugą połówką. Na czacie z fanami kilka lat temu miał stanowczo powiedzieć:

Jestem określony i nie jestem gejem.

Brzozowski zdołał zatem wzbudzić sensację, kiedy na Telekamerach 2020 pojawił się w towarzystwie modelki Anny Tarnowskiej. Zakochani mają tworzyć udany związek już od kilku lat, choć i u niego, i u niej na Instagramie próżno szukać wspólnych zdjęć. Ich znajomi uważają, że od samego początku świetnie się dogadują, tworząc niemal idealny związek. Mają być dla siebie świetnymi partnerami i przyjaciółmi. Kilka lat temu osoba z otoczenia pary miała powiedzieć dla "Życia na gorąco":

Oni tworzą super związek. Nie dość, że są parą, to jednocześnie są przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć i nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Od początku było pomiędzy nimi coś poważnego, a nie tylko jakaś przelotna wakacyjna miłość. Teraz mamy tego dowody.

Prezenter w rozmowie z Jastrząb Post na Telekamerach wyznał także, że Tarnowska jest już jego... narzeczoną.

Myślę, że są takie imprezy, na które warto też trochę przyjść prywatnie. Przyjechałem zawodowo, a prywatnie przyjechałem z narzeczoną, pogadamy trochę, pobawimy się i pojedziemy. 

Zapytany o plany ślubne odpowiedział lakonicznie, że jeszcze nie ma w tej chwili nic do ogłoszenia:

Umawialiśmy się, że jak będziemy pewne rzeczy ogłaszać, to na pewno powiemy.

Życzymy dużo szczęścia dla zakochanych!