Styl Życia

"Rolnik szuka żony". Kamil wziął przykład z Krzysztofa i poprosił Joannę o rękę? Widzowie nie mają wątpliwości

Ósma edycja "Rolnik szuka żony" okazała się szczęśliwa dla trójki uczestników, którzy dzięki programowi postanowili kontynuować znajomości zawarte przed kamerami. Krzysztof nie zamierzał zwlekać i oświadczył się Bogusi. Jego śladem podążył Kamil?

"Rolnik szuka żony" to bez wątpienia najpopularniejszy program randkowy na antenie TVP. Niebawem wyjaśni się, które z par postanowiły kontynuować znajomość po zakończeniu emisji show. Wiadomo już, że Krzysztof i Bogusia po kilku dniach spędzonych wspólnie zmienili status związku. Widzowie uważają, że to nie koniec zaręczyn w tej edycji. Podejrzewają, że Kamil wziął przykład ze starszego rolnika i również uklęknął przed wybranką. Dowodem ma być krótka zapowiedź najnowszego odcinka. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najdroższe pierścionki zaręczynowe. Affleck nie żałował na błyskotkę dla Lopez, a księżna Kate dostała prezent po Dianie

"Rolnik szuka żony". Kamil oświadczył się Asi? Widzowie mają pewność

Kamil i Joanna są kolejną parą, zaraz po Krzysztofie i Bogusi, którzy wyznali sobie miłość przed kamerami. Krzysztof w tej dziedzinie wiedzie prym - oświadczył się ukochanej zaledwie po czterech dniach od poznania. Z kolei Kamil podkreślił w programie, że odnalazł prawdziwą miłość. Widzowie trzymają kciuki za jego świeżą relację z Joasią. 

Pod koniec ubiegłotygodniowego odcinka "Rolnik szuka żony" pojawiła się krótka zapowiedź tego, co zobaczymy w następnym tygodniu. Jeden z kadrów szczególnie zainteresował widzów. Elegancko ubrany Kamil zabrał Joannę na randkę. Mężczyzna zdecydował się na lot balonem. Widzowie są zdania, że rolnik mógł wziąć przykład z Krzysztofa i oświadczył się partnerce. Świadczyć o tym mają odświętny strój mężczyzny i romantyczny anturaż. 

'Rolnik szuka żony'. Kamil oświadczył się Asi? Widzowie mają pewność Fot. Screen/ 'Rolnik szuka żony'/ Screen/ TVP

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony" - kiedy finał popularnego programu? Znamy datę. Którzy uczestnicy odnajdą prawdziwą miłość?

Myślicie, że Joanna powiedziała "tak"? To z pewnością okaże się podczas finałowego odcinka miłosnego show.