Styl Życia

"Rolnik szuka żony". Syn Małgosi i Pawła skończył dwa lata. Rolniczka własnoręcznie zrobiła mu tort. To małe dzieło sztuki

Małgosia i Paweł Borysewiczowie świętowali drugie urodziny syna Rysia. Z tej okazji rolniczka przygotowała dla niego piękny tort.

Małgosia Sienkiewicz i Paweł Borysewicz poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Rolniczka akurat szukała męża i udało jej znaleźć. Od lat tworzy z Pawłem świetną parą, ma także dwoje dzieci - synka Rysia i córkę Blankę. Teraz Małgosia i Paweł świętowali drugie urodziny syna.

Małgosia i Paweł Borysewiczowie świętowali drugie urodziny Rysia

Rolniczka pochwaliła się zdjęciami z urodzin syna na Instagramie. Nie zabrakło balonów, a także pięknego tortu. Jak się okazuje, Małgosia sama go upiekła. Wygląda bardzo apetycznie i został udekorowany owocami.

Dwa lata! Kochamy bardzo mocno! Duży, zdrowy rośnij Rysiu. Dziś torcik własnoręcznie robiony, jutro będzie samolot. Zrobienie go sprawiło mi ogrom przyjemności, Rysiowi wiadomo niespodzianki - napisała Małgosia.

Polecamy również: "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pokazała kuchnię. Fani: Ładniejsza niż Ani Bardowskiej

Małgosia nigdy nie ukrywała, że poza rolnictwem pasjonuje się również wypiekami. Regularnie raczy fanów na Instagramie zdjęciami swoich ciast i tortów. Widać, że pieczenie sprawia jej przyjemność i Małgosia ma talent. Szkoda, że jej dzieła możemy podziwiać tylko na zdjęciach. Kto wie, może kiedyś otworzy własną kawiarnię ze słodkościami domowej roboty?