Styl Życia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska pochwaliła się nową fryzurą. Zafundowała sobie grzywkę! Fanki zgodne: Pięknie

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała się internautom w nowym wydaniu. Gwiazda show ma teraz grzywkę.

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapragnęła odmiany w swoim wizerunku. Już od dawna nosiła tę samą fryzurę, czyli długie blond włosy bez grzywki. Teraz postanowiła to zmienić i na jesień zafundowała sobie grzywkę. Zmiana odważna, bo nie każdemu w grzywce do twarzy. Uczestniczki show jednak ten problem nie dotyczy. Fanki zachwyciły się jej nową fryzurą.

Przeczytaj także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita z trzeciej edycji show komentuje zaręczyny Laury i Karola. "Czuję się zaproszona"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska pochwaliła się nową fryzurą

Anita wrzuciła na Instagram nowe selfie. Widzimy na nim, jak uśmiecha się od obiektywu, trzymając aparat w wyciągniętej ręce. Uwagę zwraca przede wszystkim jednak jej fryzura - uczestniczka show zaprezentowała się bowiem w mocno wycieniowanej i postrzępionej grzywce. Anita zdecydowała się na lekką wersję tego elementu fryzury, dzięki czemu zmiana nie była drastyczna.

Kobieta zmienną jest i część z was już zauważyła na stories, że na jesień postawiłam na grzywkę, jak wam się podoba? - napisała Anita w opisie do zdjęcia.

Przeczytaj także: Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska narzeka na swoich sąsiadów. "Czy naprawdę tak ciężko porozmawiać?"

Fanki były oczarowane fryzurą Anity. Zgodnie stwierdziły, że z grzywką jej do twarzy.

Z grzywką czy bez wygląda pani ślicznie.
Z grzywką jest po prostu pięknie.
Pięknie ci z tą grzywką. Ślicznie - pisały internautki.

Zgadzacie się z ich opiniami?

Polecamy: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita przez lata ukrywała zniszczone włosy. "Potrzebowałam czterech paczek doczepów"