Styl Życia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ciężarna Agnieszka szczerze o udziale w programie. "Cieszę się, że nie zwątpiłam"

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik pobrali się w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Już od pierwszych odcinków było wiadomo, że eksperci doskonale ich dobrali. Po dwóch latach kobieta wspomina udział w programie.

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik właśnie oczekują przyjścia na świat pierwszego dziecka. Para chętnie dzieli się kadrami z okresu ciąży na Instagramie. Ostatnio kobieta dodała nastrojowe zdjęcie ze swoim mężem poznanym na planie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Opis fotografii jest niezwykle wzruszający i romantyczny.

Marta i Paweł z 'Rolnik szuka żony'
Czytaj także:
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" chcą mieć dziecko? Jasna odpowiedź

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka podsumowała udział w programie

Agnieszka i Wojtek pozują do zdjęcia wśród zielonych, letnich liści. Skierowane są ku sobie, a na twarzach obojga można zauważyć uśmiech. W opisie Agnieszka podkreśla, jak bardzo szczęśliwa jest z powodu wzięcia udziału w programie, dzięki któremu związała się z Wojtkiem.

Jestem szczęśliwa…. 2,5 roku temu zdecydowałam się na ślub z nieznajomym. Nie zastanawiałam się wtedy, co będzie jeśli… Po prostu brnęłam do przodu z każdym krokiem na castingach. Cieszę się, że nie zwątpiłam w udział w programie, że nikt mnie od tej decyzji nie odwiódł.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4" w poście podziękowała również bliskim, którzy nieustannie ją wspierają.

Dziękuję za wsparcie moich bliskich, bo bez nich byłoby trudniej przejść przez ten "eksperyment społeczny". Dziś to nie eksperyment  - to miłość i rodzina, a teraz tylko czekamy na jej owoc.

Faktycznie, oglądając czwartą edycję programu, nietrudno było zauważyć jaką bliską więź ma Agnieszka z rodzicami. Widzów rozczulała zwłaszcza szczególna relacja kobiety z ojcem.

Jennifer Aniston, David Schwimmer
Czytaj także:
Zagraniczne media grzmią: Aniston i Schwimmer spotykają się! "Lepsze niż Bennifer"

Trzeba przyznać, że Agnieszka i Wojtek prezentują się niezwykle uroczo. Już teraz życzymy parze szczęśliwego rozwiązania!