Styl Życia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia wrzuciła zdjęcia z "niezapomnianego" wieczoru panieńskiego. Zabawa była przednia

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się zdjęciami ze swojego wieczoru panieńskiego. W tym szczególnym dniu Kasia mogła liczyć na wsparcie przyjaciół.

TVN wyemitował jak na razie tylko trzy odcinki szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", jednak dociekliwi fani programu doskonale wiedzą już, jakie pary tym razem stworzyli eksperci. Zwłaszcza że odcinek czwarty, w którym uczestnicy brali śluby, z wyprzedzeniem dostępny jest na Playerze. Panie z szóstej edycji programu mogą na Instagramie otwarcie już pokazywać zdjęcia z wyboru sukien ślubnych i dzielić się swoimi przemyśleniami z początków udziału w programie. Kasia poszła jednak o krok dalej i wrzuciła również fotki z wieczoru panieńskiego, który spędziła w gronie najbliższych znajomych.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia dziękuje za wieczór panieński

Na Instagramie Kasi pojawiły się trzy zdjęcia z przedślubnej imprezy. Jak można sądzić z opisu, wieczór panieński był dla niej niespodzianką. Przyjaciele uczestniczki zadbali o odpowiednie dekoracje, imprezowe czapeczki z napisem "bride squad", a także balony układające się w napis "bride to be", czyli "przyszła panna młoda". Impreza musiała być dla Kasi niezwykle wzruszająca. Uczestniczka w bardzo miłych słowach podziękowała bliskim:

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Niezapomniany wieczór. Dziękuję - napisała w poście.

Wieczór panieński Kasi ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Wieczór panieński Kasi ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram.com/@kasia.kasikk

Wieczór panieński Kasi ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram.com/@kasia.kasikk

Wieczór panieński Kasi ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram.com/@kasia.kasikk

Wieczór panieński Kasi ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' instagram.com/@kasia.kasikk

Eksperci zadecydowali, że mężem Kasi zostanie Paweł. Parę dzieli zaledwie kilka kilometrów - ona mieszka w Dąbrowie Górniczej, on w Będzinie. Co więcej, na ślubie okazało się, że mają nawet wspólnych znajomych. Pod postem Kasi z wieczoru panieńskiego pojawiły się komentarze od widzów, którzy mocno trzymali kciuki, aby jej małżeństwo przetrwało:

Piękna panna młoda. Przyjaciele to piękny dar. Trzymam kciuki za ciebie i męża. Mam nadzieję, że się udało.
Kasiu, trzymam za ciebie kciuki, za was. Jesteś najfajniejszą, pełną radości dziewczyną w tej edycji

Aby poznać wynik eksperymentu i przekonać się, czy Kasia i Paweł rzeczywiście stworzą zgodne i udane małżeństwo, musimy jednak poczekać jeszcze kilka tygodni. "Ślub od pierwszego wejrzenia" emitowany jest we wtorki o godzinie 21:30 w TVN.