Styl Życia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy różnych edycji bawili się razem. Agnieszka i Asia niedługo rodzą. Podkreśliły brzuchy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". W miniony weekend doszło do spotkania uczestników różnych edycji programu. Najwięcej uwagi przykuwają Asia i Agnieszka. Obie niedługo rodzą.

Więcej o show-biznesie i ulubionych programach przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Uczestnicy z różnych edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" co jakiś czas organizują spotkania towarzyskie. Ostatnie z nich odbyło się w nowym domu Asi z czwartej edycji. Tym razem zjawili się: Jacek z pierwszego sezonu, Agata i Martyna z trzeciego, Wojtek i Agnieszka z czwartego oraz Iga, Iza i Kamil z piątego. Wszystkim dopisywały humory, a na Instagramie pojawiło się wiele wspólnych zdjęć.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Asia podkreśliły ciążowe krągłości

Historia każdego z uczestników jest inna. Jacek do tej pory nie spotkał nikogo, Agata się zaręczyła, Martyna ma partnera, Wojtek i Agnieszka, których sparowali eksperci, spodziewają się dziecka, Iga jest singielką, a Iza i Kamil niedawno ogłosili, że ich małżeństwo się rozpadło, ale rozstają się w przyjaźni. Życie prywatne ułożyła sobie także Asia, która spotkała miłość po rozwodzie i także jest w ciąży. Okazuje się, że okazją do spotkania, była parapetówka oraz niedawne urodziny przyszłej mamy:

Nasze spotkanie było wyjątkowe dla nas, bo u nas w naszym domku. Dziękuję za niespodziankę urodzinową, która doprowadziła mnie do wzruszenia. Chwile z wami @iziiij85 @agnieszka_lyczakowska @__xrebel_ @lankija_ @iga_smiechowicz89 @jacekw85 @wojciech_janik_official @kamil.wegrzyn trwają zbyt krótko #parapetówka #friends #goodtime #happy #weekend #zmiananalepsze #slubneludki - napisała wzruszona Asia.

Więcej zdjęć ze spotkania uczestników Otwórz galerię

Po zdjęciach widać, że humory im dopisywały. Ciąża służy Agnieszce, która wygląda kwitnąco. Poród zbliża się wielkimi krokami, wiadomo, że razem z Wojtkiem powitają na świecie córkę. Nieco mniej szczegółów ze swojego stanu zdradza Asia, ale jej ciążowe krągłości także już są mocno widoczne.

Internauci są poruszeni, że udało się im zaprzyjaźnić. Pojawiło się także wiele miłych słów pod adresem przyszłych mam:

Pozdrawiam, pięknie wyglądacie, ale pani Asiu, pani to przede wszystkim.
Ty i Aga przepięknie.
Super się na was patrzy. Wszyscy tacy szczęśliwi, dużo miłości dla każdego z was - piszą do uczestników show.

Tym razem zabrakło Marcina z pierwszej edycji oraz Anity i Adriana, którzy niedawno zmienili mieszkanie na większe. Jak widać program nie wszystkim przynosi miłość, ale pozwala na zawarcie wartościowych relacji.