Styl Życia

Syn Joanny Przetakiewicz świętuje pierwszą rocznicę związku z ukochaną. Romantycznie popijali szampana w jacuzzi

Syn Joanny Przetakiewicz świętuje pierwszą rocznicę związku z ukochaną. Romantycznie popijali szampana w jacuzzi
Aleksander Przetakiewicz jakiś czas temu związał się z influencerką Sandrą Kaczorowską. Dziś para świętowała swoją pierwszą rocznicę związku.

Dziś o synu Joanny Przetakiewicz jest porównywalnie głośno, co o samej projektantce. Aleksander przez kilka lat związany był bowiem z Magdaleną Frąckowiak, której często towarzyszył podczas show-biznesowych wydarzeń. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu i koniec końców para rozstała się. Niedługo potem syn Joanny Przetakiewicz widywany był w towarzystwie influencerki Sandry Kaczorowskiej. Gościła ona w domu Przetakiewiczów podczas ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia. Fakt ten utwierdził internautów w przekonaniu, że tych dwoje traktuje swoją relację całkowicie poważnie. 

Syn Joanny Przetakiewicz świętuje pierwszą rocznicę związku. Wraz z ukochaną popijał szampana o zachodzie słońca

Po blisko pół roku od tamtych wydarzeń parze przyszło świętować swoją pierwszą rocznicę związku. Sandra Kaczorowska poinformowała o tym na swoim instagramowym profilu zamieszczając kilka wspólnych fotografii oraz nagranie, na którym zakochani popijają szampana w jacuzzi. Influencerka dodała także krótki wpis skierowany do ukochanego.

Moje słońce, mój księżyc i moje gwiazdy. Rok, kochanie! - napisała Influencerka.

Aleksander Przetakiewicz nie pozostawił postu ukochanej bez odpowiedzi. Zamieścił komentarz, w którym odniósł się do słów Sandry Kaczorowskiej. 

Słodko. Na księżyc i z powrotem kochanie! Moje wszystko! - napisał.

Wygląda więc na to, że syn Joanny Przetakiewicz na dobre zaangażował się nowy związek.