Styl Życia

"Top Model". Olga Król zachwyca się swoją nową fryzurą. "Rewelacja". Zapowiedziała też ingerencję w wygląd

Pierwsza metamorfoza Olgi Król w "Top Model" była szeroko komentowana w sieci. Aspirująca celebrytka zdecydowała się na kolejną zmianę, czym pochwaliła się na Instagramie. Nowa fryzura to dopiero początek.

Więcej ciekawostek ze świata show-biznesu znajdziecie na Gazeta.pl

Olga Król była uczestniczką najnowszej edycji "Top Model", która wzbudzała największe emocje wśród widzów, jak również kolegów i koleżanek z programu. Niemałym medialnym echem odbiła się jej pierwsza metamorfoza, ponieważ producenci zdecydowali się obciąć jej bardzo długie włosy. Gdy Olga odpadła z programu, zdecydowała się jeszcze bardziej odmienić swój look. Jak jej wyszło?

"Top Model". Olga Król zachwyca się swoją nową fryzurą. "Rewelacja"

Efektami zmiany Olga Król pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Była uczestniczka "Top Model" postawiła na inne uczesanie, co bardzo przypomina nam fryzurę na boba. Sama zainteresowana jest bardzo zadowolona ze zmiany, o czym dumnie opowiedziała na Instagramie.

Ja jestem już po metamorfozie. Zobaczcie. Jak wyszłam stamtąd i stanęłam przed lusterkiem hmm. Po prostu rewelacja. (...) Zaraz wam pokaże zdjęcia fryzury z boku i z tyłu. Będziecie mogli ocenić, jak wam się podoba - mówiła podekscytowana.

Przy okazji zdradziła obserwatorom, że planuje powiększyć sobie niebawem usta.

Chciałabym wam powiedzieć, mianowicie, jutro pani Olga wybiera się do salonu i będę działać ze swoimi ustami. Boje się strasznie, co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze, ale zobaczymy - zapowiedziała.

Jesteście ciekawi metamorfozy Olgi? Zdjęcia jej nowej fryzury znajdziecie w naszej galerii na górze artykułu.