Styl Życia

Trwa mecz, a tu nagle... Henio zaczął chodzić! Fani żartują: Chyba się wkurzył i wychodzi

Trwa mecz, a tu nagle... Henio zaczął chodzić! Fani żartują: Chyba się wkurzył i wychodzi
Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana postawił swoje pierwsze kroki. Stało się to podczas meczu Polska-Szwecja. Dumna mama opublikowała nagranie na InstaStories.

Małgorzata Rozenek chętnie mówi o swojej rodzinie w mediach i dzieli się w sieci relacjami z ich codziennego życia. Rok temu na świat przyszedł najmłodszy syn gwiazdy i Radosława Majdana, Henryk Majdan. Dumni rodzice często pokazują fotografie chłopca z wakacji i ze wspólnych spacerów. Henio jest prawdziwą gwiazdą Instagrama. Niedawno świętował pierwsze urodziny, a teraz postawił pierwsze kroki.

Małgorzata Rozenek pokazuje pierwsze kroki Henia

Małgorzata Rozenek oglądała z synami w środę mecz Polska-Szwecja. Prezenterka relacjonowała na swoim Instagramie sytuację na murawie oraz emocje, które towarzyszyły jej i synom podczas kibicowania. W pewnym momencie doszło do niespodziewanej sytuacji. Henio postawił pierwsze samodzielne kroki!

Rozradowana Małgorzata Rozenek stwierdziła, że Henio w ten sposób postanowił pocieszyć rodziców po tym, jak Polacy odpadli z rozgrywek Euro 2020.

Szlag człowieka trafi totalny. Już nawet Henio mówi: No dobra pocieszę rodziców i zacznę chodzić, bo Polska chyba odpadnie z tego Euro. Pomyliłem się z tymi kaczuszkami - zrelacjonowała postępy syna.

Henio typował przed meczem jego wynik. Radosław Majdan dał mu do wyboru dwie gumowe kaczuszki: żółtą i czerwoną. Maluch wybrał tę w kolorach naszej reprezentacji, więc teraz Małgorzata tłumaczyła jego pomyłkę.

A może jednak maluch nie mógł znieść emocji towarzyszących kibicowaniu i postanowił wyjść z salonu? Prezenterka oczywiście opublikowała krótki filmik, na którym widać, Henia stawiającego pierwsze kroki. Dumna mama opatrzyła relację informacją, że była przy tym wielkim dla jej rodziny wydarzeniu. 

Zdarzenie miało miejsce akurat w Dzień Ojca, więc nie wykluczone, że maluch jednak postanowił zrobić tym niespodziankę swojemu ojcu Radosławowi Majdanowi.