Styl Życia

Vera Wang twierdziła, że unika ćwiczeń. Pokazała jednak, jak dba o formę na prywatnej siłowni. Wygląda na 71 lat?

Vera Wang twierdziła, że unika ćwiczeń. Pokazała jednak, jak dba o formę na prywatnej siłowni. Wygląda na 71 lat?
Vera Wang wielokrotnie podkreślała, że stroni od treningów na siłowni, a swoją niebywałą formę zawdzięcza między innymi... wódce. Jej opowieści są zgodne z rzeczywistością? Projektantka wstawiła na Instagram filmik, na którym ćwiczy i podnosi ciężarki.

Vera Wang ma 71 lat. I choć wypominanie wieku kobietom nie jest zbyt eleganckim zachowaniem, warto to podkreślić, ponieważ projektantka może pochwalić się naprawdę świetną formą, kratką na brzuchu i filigranową figurą. Według gwiazdy zasługą takiego wyglądu jest przede wszystkim wyważone połączenie wielu godzin snu, ulubionej pracy, unikania słońca i picia koktajlów... z wódką. Wang podobno nie należy do grona fanów intensywnych ćwiczeń, jednak z instagramowych postów można wnioskować, że jej opowieści lekko mijają się z prawdą. Wstawiła do sieci wiele kadrów z domowej siłowni.

Vera Wang podnosi ciężarki pod okiem trenera

Projektantka ma zarówno wielu wiernych fanów, jak i przeciwników, którzy twierdzą, że przedstawiany przez nią w mediach społecznościowych wizerunek jest wynikiem jedynie ciężkiej pracy grafików, a smukłe i gładkie ciało ma zawdzięczać dostępnym na Instagramie filtrom. W negatywnych opiniach internautów kryje się wiele prawdy. Trzeba jednak przyznać, że Vera i tak wygląda o wiele lat młodziej, niż wskazywałaby na to jej metryka. 

Wang otwarcie mówiła o swojej niechęci do ćwiczeń. Pomimo medialnych wyznań stworzyła domową siłownię i co jakiś czas pokazuje przebieg treningów pod okiem profesjonalisty. Zapozowała przy ciężkich maszynach i zaprezentowała filmik, na którym widać, jak sprawnie podnosi ciężarki. 

Internauci zwrócili uwagę na gwiazdorski element jej sportowej stylizacji - okulary. Dodatkowo wyrazili w komentarzach podziw dla dbającej o formę projektantki i wyznali, że jest ona dla nich prawdziwą inspiracją. 

Inspirujesz mnie. 
To jest właśnie gorąca siedemdziesiątka!
Zawsze wyglądasz świetnie. 

Myślicie, że słowa Wang o niechęci do siłowni są prawdziwe?