Styl Życia

Weronika Rosati pokazała obrazek, który namalowała jej córka. Aktorka pęka z dumy. "Urodziłam Picassę"

Weronika Rosati pokazała obrazek, który namalowała jej córka. Aktorka pęka z dumy.
Weronika Rosati dba o prywatność córki i uważa, aby oserwatorzy nie zobaczyli jej twarzy. Jednak chętnie chwali się jej osiągnięciami. Teraz pokazała obrazek, który namalowała jej pociecha.

Weronika Rosati w 2016 roku związała się z ortopedą Robertem Śmigielskim. Para była zaręczona. Owocem ich związku jest córka Elizabeth Valentina. Dziewczynka przyszła na świat 11 grudnia 2017 roku. Rok później Weronika i Robert rozstali się. Ich pociecha rośnie jak na drożdżach, a jej rozwój fani mogą obserwować na profilu Rosati na Instagramie.

Weronika Rosati pochwaliła się malunkiem córki

Weronika Rosati aktywnie działa w social mediach. Na Instagramie chętnie dzieli się z fanami zarówno kadrami z życia zawodowego, jak i prywatnego. Jednak w swoich publikacjach aktorka zachowuje jedną zasadę. Chociaż na jej profilu często pojawiają się zdjęcia z córką, Weronika nigdy nie pokazuje twarzy Elizabeth. Jeśli już widać jej całą sylwetkę, dziewczynka na zdjęciach zawsze stoi tyłem do obiektywu. 

Okazuje się, że Weronice rośnie mała malarka. Teraz Rosati pokazała na InstaStories obrazek namalowany przez córkę. Na zdjęciu widzimy kartkę z bloku rysunkowego pomazaną w niebiesko-fioletowe esy-floresy. Dzieło nie jest jeszcze skończone, w lewym górnym rogu widać dłoń Elizabeth, która wciąż dopracowuje swoje dzieło. Weronika opatrzyła kadr krótkim, żartobliwym opisem: "I gave birth to a Picassa", który w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza:

Urodziłam Picassę.

Aktorka odmieniła w rodzaju żeńskim nazwisko słynnego, hiszpańskiego malarza Pablo Picasso, który wraz z George'em Braque uznawany jest za twórcę nurtu malarstwa zwanego kubizmem.

Weronika Rosati Instagram / @weronikarosati

A wam? Jak podoba się obrazek córki Weroniki?