Styl Życia

Wiadomo, co i w jakiej ilości spożyła Beata Kozidrak w dniu zatrzymania. Badano ją alkomatem pięć razy

Wiadomo, co i w jakiej ilości spożyła Beata Kozidrak w dniu zatrzymania. Badano ją alkomatem pięć razy
Gdy na początku września wyszło na jaw, że Beata Kozidrak kierowała pod wpływem alkoholu, niemal jednocześnie pojawiła się informacja, że chodzi o dwa promile we krwi. Teraz wiadomo, co i ile dokładnie spożyła tamtej nocy.

Skandale z udziałem gwiazd? Więcej przeczytacie o tym na Gazeta.pl.

20 września wpłynął do sądu akt oskarżenia przeciwko Beacie Kozidrak. Był konsekwencją jazdy pod wpływem alkoholu. "Super Express" dotarł do dokumentu, w którym zostały zawarte informacje na temat badania alkomatem tamtej nocy. Wiadomo, ile wypiła artystka. 

Beata Kozidrak wypiła około litr wina

Beata Kozidrak w nocy z 1 na 2 września była u znajomych. Podczas powrotu do domu samochodem została zatrzymana przez policję, którą uprzednio zaalarmowała kobieta jadąca za wokalistką. Jak relacjonowała - pojazd, którym kierowała artystka rozpędzał się i gwałtownie hamował, a nawet wjeżdżał na krawężnik i sąsiedni pas ruchu. Funkcjonariusze na miejscu dwukrotnie zbadali Kozidrak pod kątem spożycia alkoholu. "Super Express" dotarł do szczegółów odnotowanych tego wieczoru przez policjantów.

I badanie wykazało 0,93 mg/l, II badanie wykazało 0,96 mg/l - podano w akcie oskarżenia.

Następnie Beata Kozidrak została zabrana do Komendy Rejonowej Policji Warszawy, gdzie trzykrotnie wykonano jej badanie alkomatem.

I badanie wykazało 0,83 mg/l, II badanie wykazało 0,87, III badanie wykazało 0,85 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak te wyniki przekładają się na ilość spożytego alkoholu?

[Beata Kozidrak - przyp. red.] oświadczyła, iż była na spotkaniu, które zakończyło się około 2:00 w nocy 1 września 2021r., zaś na spotkaniu tym spożywała wino w łącznej ilości około jednego litra.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu głos zabrał pełnomocnik Beaty Kozidrak, Marcin Mamiński, który podał, że wokalistka nie życzy sobie, by media ukrywały jej wizerunek.