Styl Życia

Wojewódzki długo ukrywał związek, teraz pokazał partnerkę. To prawie 30 lat młodsza miss. Rywalizowała z Izą Krzan

Wojewódzki długo ukrywał związek, teraz pokazał partnerkę. To prawie 30 lat młodsza miss. Rywalizowała z Izą Krzan
Kuba Wojewódzki wreszcie ujawnił, z kim się spotyka. To 29-latka z Rybnika. Zakochany dziennikarz pokazał nawet wspólne zdjęcie.

Kuba Wojewódzki wreszcie ujawnił, kim jest jego nowa partnerka. Od kilku miesięcy sugerował, że się z kimś widuje - na zamieszczonych zdjęciach pojawiały się nogi albo inne fragmenty kobiecego ciała. Nie było jednak wiadomo czy to nowa partnerka, czy modelka, która pozuje mu do zdjęć. Teraz okazało się, że Wojewódzki faktycznie jest w związku. 

Kuba Wojewódzki pokazał dziewczynę 

U Kuby Wojewódzkiego nigdy nie wiadomo, czy mówi albo robi coś "na poważnie", dlatego zdjęcia z kobiecymi częściami ciała nie dawały pewności, że się z kimś spotyka. Fani co jakiś czas sugerowali swoje typy dotyczące miłości dziennikarza - mówiło się, że wrócił do Renaty Kaczoruk, z którą był pięć lat. Podejrzenia padły też m.in. na Angeliką Wachowską i Annę Muchę. Wreszcie jednak Kuba przyznał, że ma dziewczynę, co więcej - nie jest żadną z pań wskazywanych przez internautów. Wojewódzki zamieścił zdjęcie z wybranką i podpisał je romantycznym cytatem. 

Jedyne, czego naprawdę potrzebujesz w życiu, to osoba, która potrzebuje Cię w swoim... - napisał Wojewódzki. 

Wiadomo, że nową dziewczyną Kuby jest 29-letnia Ludwika pochodząca z Rybnika. Obecnie mieszka jednak w Warszawie, gdzie kontynuuje karierę modelki. Wcześniej brała udział w kilku konkursach piękności - w 2016 roku modelka ubiegała się o koronę w konkursie Miss Polonia. Rywalizowała wtedy z Izabellą Krzan, która wtedy wygrała, a obecnie jest twarzą kilku programów w TVP. 

Zobacz też: Wojewódzki o ciąży Nowakowskiej. Cios poniżej pasa: Urlop macierzyński wyda jej się zbliżony do pracy na Woronicza