Styl Życia

Znani ojcowie ich synowie, którzy wybrali podobną ścieżkę kariery. Co więcej, to ich klony

Znani ojcowie ich synowie, którzy wybrali podobną ścieżkę kariery. Co więcej, to ich klony
Dzieci wielu aktorów i celebrytów wybierają podobną ścieżkę kariery jak ich sławni ojcowie. Sprawdźmy, jak bardzo są oni podobni do ojców.

Tom Hanks i Colin Hanks

Colin Hanks jest nie tylko podobny do ojca, ale tak jak Tom Hanks podbija Hollywood. Zagrał m.in. w "King Kongu, "Sztuce rozstania" czy serialu "Mad Men".

Tom Hanks i Colin HanksTom Hanks i Colin Hanks East News

Stanisław Banasiuk i Mateusz Banasiuk

Stanisław Banasiuk to polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, znany z licznych ról teatralnych oraz serialowych. Jego syn Mateusz poszedł w jego ślady. Widzowie mogą go oglądać w "Barwach szczęścia" oraz "Pierwszej miłości".

Gordon Ramsay i Jack Scott Ramsay

Gordon Ramsay popularny szkocki kucharz, znany z prowadzenia amerykańskiej i brytyjskiej wersji Hell’s Kitchen oraz Kuchennych koszmarów. Chętnie pozuje ze swoimi synami, którzy są do niego bardzo podobni.

Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr 

Obaj panowie to popularni aktorzy. Maciej stawiał pierwsze kroki w filmie, grając razem z ojcem w "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

Jude Law i Rafferty Law

Rafferty Law idzie w ślady ojca. Zadebiutował już na wybiegach i ma za sobą kilka ról filmowych. Sam przyznał, że aktorstwo od zawsze było jego marzeniem.

Jude Law, Rafferty LawJude Law, Rafferty Law SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Damian Damięcki i Grzegorz Damięcki

Grzegorz Damięcki pochodzi z rodziny o bardzo bogatych korzeniach aktorskich. Nie tylko ojciec, ale też stryj oraz kuzyn to znani aktorzy.

Damian Damięcki i Grzegorz DamięckiDamian Damięcki i Grzegorz Damięcki fot. Agencja Gazeta

Michał Wiśniewski i Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski to najstarszy syn Michała Wiśniewskiego ze związku z Mandaryną. Chłopak ma obecnie 19 lat i podobnie jak ojciec interesuje się muzyką. Chłopak nagrał już kilka utworów, które trafiły do sieci.

Xavier i Michał WiśniewscyXavier i Michał Wiśniewscy eastnews, kapif