Styl Życia

Zofia Zborowska prezentuje ciążowe krągłości w bikini. Poród lada moment. "Jestem gotowa"

Zofia Zborowska prezentuje ciążowe krągłości w bikini. Poród lada moment.
Zofia Zborowska pochwaliła się na Instagramie selfie, na którym zaprezentowała się fanom w stroju kąpielowym.

Zofia Zborowska jesienią 2019 roku wyszła za mąż za siatkarza Andrzeja Wronę. Ceremonia została zorganizowana w tajemnicy przed mediami. Dopiero w dniu ślubu wyszło na jaw, że para powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Aktorka od tamtej pory bardzo chętnie relacjonuje życie prywatne w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszcza zdjęcia i filmiki z mężem, rodzicami, siostrą, czy ukochanym psem. Kilka tygodni temu aktorka pochwaliła się, że spodziewa się pierwszego dziecka. Po najnowszym fotkach widać, że do porodu nie zostało wiele czasu.

Zofia Zborowska w bikini pokazuje ciążowy brzuch

Zofia Zborowska przez dłuższy okres ukrywała swoją ciążę. Pochwaliła się na Instagramie dopiero kilka tygodni temu, gdy jej brzuch był już pokaźnych rozmiarów. Nie zdradziła jeszcze, jakiej płci będzie dziecko. Możemy domniemać, że aktorka urodzi jeszcze tej wiosny. Przyszła mama opublikowała na InstaStory zdjęcie, na którym pozuje przed lustrem. Z pozoru niewinne selfie z pewnością wywołała niemałe emocje wśród internautów, ponieważ aktorka stoi jedynie w bikini i dokładnie prezentuje swoje ciążowe krągłości.

No dobra, uważam, że jestem #bikinibody ready - napisała.

Zofia Zborowska [email protected]

Gołym okiem widać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać i trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.