Świat

Brazylia: "Żyje się krótko, zaszalejmy". Influencerka zginęła w wypadku

Brazylia:

Brazylia: "Żyje się krótko, zaszalejmy". Influencerka zginęła w wypadku

Świat
14 minut temu

22-letnia brazylijska gwiazda Instagrama Julia Hennessy Cayuela zginęła w wypadku drogowym. Motocykl, którym jechała wraz z mężem, uderzył w bok wyjeżdżającej na drogę ciężarówki. Fani influencerki są zszokowani jej ostatnią wiadomością. "Życie jest krótkie, zaszalejmy. Ja, ty, Bóg i droga" - pisała na Instagramie kilkanaście godzin przed śmiercią.

Ostatni wpis na koncie Cayuely, którą śledziło ponad 300 tys. osób, pojawił się w środę 14 lipca. 22-latka informowała obserwujących, że wspólnie z mężem wybiera się motocyklem w trasę po Brazylii.

"Życie jest krótkie, zaszalejmy. Ja ty, Bóg i droga" - napisała.

Zmarła w szpitalu

Dzień później, w czwartek, w okolicach Sao Jose na południu kraju doszło do tragicznego wypadku. Z ustaleń śledczych, na które powołuje się stacja Globo TV, wynika, że motocykl, którym kobieta jechała z partnerem, z dużą szybkością wjechał w wyjeżdżający na drogę samochód ciężarowy. Cayuela w stanie krytycznym została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Zmarła na oddziale intensywnej terapii.

Stan męża kobiety określany jest jako ciężki. Mężczyzna przebywa w szpitalu. Lokalne media sugerują, że nie został poinformowany o śmierci żony.

Pogrzeb kobiety odbył się w sobotę, w Belo Horizonte (stan Minas Gerais) - rodzinnym mieście pary.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Wasze komentarzeNo hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – .

Reklama

Reklama

ZAKUPY