Świat

Poszukiwania czterolatki w Australii. Dziewczynka zniknęła z namiotu

Poszukiwania czterolatki w Australii. Dziewczynka zniknęła z namiotu

Policja w Australii szuka czteroletniej dziewczynki, która zaginęła w weekend na odludnym kempingu. Funkcjonariusze zapewnili, że "poruszą niebo i ziemię", by odnaleźć Cleo Smith.

Czteroletnia Cleo Smith była ostatnio widziana w namiocie swojej rodziny około godziny 1.30 w sobotę na odległym kempingu Blowholes Shacks w Macleod, około 900 km na północ od Perth. Policja poinformowała, że ​​kiedy jej rodzice obudzili się o godzinie 6.30 rano, dziewczynki nie było.

Trwają poszukiwania Cleo Smith

Policja rozpoczęła szeroko zakrojone poszukiwania, a w poniedziałek z Perth przybył dodatkowy personel kryminalistyczny. Poza tym w akcji bierze udział także wojsko i członkowie lokalnej społeczności.

Trwają poszukiwania czterolatkiREUTERS

- Nadal koncentrujemy się na identyfikowaniu wszelkich tropów, zajmują się tym najlepsi śledczy i najlepsi tropiciele - zapewnił inspektor Jon Munday, zastępca oficera okręgowego regionu Mid West-Gascoyne. - Ruszymy niebo i ziemię – dodał. - Każda godzina czterolatki w tym środowisku jest bardzo, bardzo niepokojąca – dodał. - Dlatego po prostu żywimy poważne obawy - przyznał.

W namiocie nie było śpiwora

Policja przekazała niewiele informacji na temat śledztwa i nie powiedziała, co według niej stało się z dziewczynką, ale udostępniła publicznie zdjęcie śpiwora, którego również brakowało w namiocie.

Dziewczynka zniknęła z kempingu na odludziuREUTERS