Tech

20-lecie TVN24. Wasze życzenia z urodzinowej ramki na Krupówkach

20-lecie TVN24. Wasze życzenia z urodzinowej ramki na Krupówkach

Odwiedzający w sobotę zakopiańskie Krupówki mogli pojawić się w naszej urodzinowej ramce z okazji 20-lecia TVN24. Przekazywali życzenia dla pracowników stacji i pozdrowienia dla bliskich.

W sobotę ekipa TVN24 odwiedziła z kamerą Krupówki w Zakopanym. W ten sposób świętowaliśmy tam nasze 20-lecie. Reporter TVN24 Maciej Stasiński zachęcał do rozmowy z członkami ekipy i obserwowania ich pracy. Na ulicy została ustawiona specjalna urodzinowa ramka z hasłami #TVN24 i #Nasze20lecie. Chętni mogli podejść, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wystąpić przed kamerą, pozdrowić swoich bliskich.

Pojawiły się nawet osoby, które są z nami już od 20 lat. - 20 lat temu też byliśmy w TVN24. Akurat do naszego zakładu przyjechaliście i relacja była na żywo przez parę godzin - wspominała jedna z osób. - Pozdrawiamy TVN24, żebyście byli jak najdłużej. Kochamy was - dodała.

Z okazji 20-lecia stacji w tvn24.pl powstał specjalny serwis. Znalazły się tu między innymi wspomnienia dziennikarzy, materiały archiwalne i zza kulis oraz nowy cykl "Ty pytasz, TVN24 odpowiada".