Tech

Auto wpadło do wody, w środku ciała. "Kobieta, mężczyzna, dwoje dzieci i pies"

Auto wpadło do wody, w środku ciała.

Samochód osobowy wpadł w niedzielę do Dziwny w Dziwnowie (Zachodniopomorskie). Strażacy i nurkowie wydobyli auto z wody. W środku znajdowały się ciała czterech osób. - Kobieta, mężczyzna, dwoje dzieci i pies. Czynności prowadzi teraz prokuratura - przekazała Katarzyna Jasion z policji w Kamieniu Pomorskim.

Jak poinformowała oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim starsza posterunkowa Katarzyna Jasion, w niedzielę tuż po południu w miejscowości Dziwnów do wody wpadł samochód osobowy.

Służby szukają samochodu w Dziwnieikamien.pl

Samochód wpadł do Dziwny w Dziwnowie. Strażacy i nurkowie wydobyli auto

Policja: w aucie były cztery osoby i pies

Służby długo szukały samochodu w Zalewie Kamieńskim. Do wody wprowadzono specjalne sonary, żeby łatwiej było go zlokalizować. Po godz. 14 udało się go odnaleźć. Leżał na dnie 10 metrów od brzegu na głębokości siedmiu metrów. Z wody auto wyciągnął dźwig.

St. post. Katarzyna Jasion przekazała, że z auta wydobyto ciała czterech osób: kobiety, mężczyzny i dwójki dzieci. Jak podała, kobieta była w wieku 38 lat, mężczyzna - 41 lat, dzieci były w wieku trzech i siedmiu lat. Nie przeżył także znajdujący się w samochodzie pies.

- Czynności prowadzi teraz prokuratura. Będzie też badać przyczyny zdarzenia – powiedziała policjantka. Dodała, że trwa ustalanie tożsamości osób, które znajdowały się w samochodzie.

W akcji ratunkowej brały udział: policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe i Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa.