Tech

Czołowe zderzenie za Płońskiem. "Zginął ojciec, który podróżował z dzieckiem"

Czołowe zderzenie za Płońskiem.

Na krajowej "7" za Płońskiem doszło do czołowego zderzenia bmw i nissana. Jak informują służby, zginął 51-letni kierowca tego pierwszego auta. Do szpitala trafiło jego dziecko i kierująca drugim samochodem. Po wypadku droga jest zablokowana w dwóch kierunkach - policja kieruje na objazdy i ostrzega, że utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb o godzinie 7. - Na drodze krajowej numer 7 na wysokości miejscowości Ćwiklinek doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Trzy osoby były zakleszczone w pojazdach, trzeba je było ewakuować. Oprócz tego jeden pojazd znajduje się w rowie. Na miejscu jest śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, dwie karetki i policja - informuje rzecznik płońskiej straży pożarnej Janusz Majewski.

Podaje też tragiczne wiadomości: - U jednej z osób biorących udział w wypadku lekarz stwierdził zgon. Zginął ojciec, który podróżował z dzieckiem. Do szpitala zostało zabrane również jego dziecko.

Te informacje potwierdza Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej policji. - Bmw czołowo zderzyło się z nissanem. Pojazdy uderzyły też w skodę. Niestety, pomimo akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować życia 51-letniego kierowcy bmw. Do szpitala trafił też 13-letni pasażer bmw i 42-letnia kierująca nissanem - mówi policjantka.

Są ogromne utrudnienia w ruchu - krajowa "7" jest zablokowana w dwóch kierunkach. - Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Na wysokości Płońska policjanci kierują na objazdy przez Ciechanów lub Płońsk. Objazdy zorganizowano też na wysokości Glinojecka - podaje Drężek-Zmysłowska.

W poniedziałek informowaliśmy o tragicznym wypadku w miejscowości Grębiszew, w którym życie straciło dwoje dzieci i ich ojciec:

Śmiertelny wypadek w Grębiszewie

wideo 2/4