Tech

Koziegłowy. Kraksa kilku pojazdów. Wśród nich lamborghini i autobus. Jedna osoba zabrana do szpitala

Koziegłowy. Kraksa kilku pojazdów. Wśród nich lamborghini i autobus. Jedna osoba zabrana do szpitala

Trzy samochody osobowe i autobus zderzyły się w Koziegłowach w Wielkopolsce. Poszkodowana została jedna osoba. Jedno auto spośród biorących udział w zdarzeniu oddaliło się z miejsca wypadku – informuje policja.

Czytelnik poinformował o wypadku, w którym brał udział samochód marki Lamborghini. Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu, co potwierdziła policja.

Podinspektor Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu poinformowała w rozmowie z naszym portalem: - Kilka minut po godzinie 14 wpłynęło do nas zgłoszenie o tym, że w Koziegłowach na ulicy Poznańskiej doszło do zderzenia pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy osobowe: lamborghini, hyundai i trzecie auto, które oddaliło się z miejsca zdarzenia, oraz autobus, o który otarło się jedno z tych aut.

Zderzenie z udziałem lamborghini w KoziegłowachKontakt 24

Kobieta w szpitalu

Pasażerka jadąca jako pasażerka hyundaiem została zabrana do szpitala, była przytomna. Kierujący tym autem został opatrzony na miejscu.

– Droga aktualnie jest nieprzejezdna, ale policja wyznaczyła objazd przez osiedle - przekazała podinspektor Liszczyńska. Trwają także poszukiwania trzeciego kierowcy.