Tech

Pogoda na dziś - poniedziałek 20 września. Miejscami przelotnie popada deszcz. Na termometrach do 14 stopni

Pogoda na dziś - poniedziałek 20 września. Miejscami przelotnie popada deszcz. Na termometrach do 14 stopni

Pogoda na dziś upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Przelotny deszcz możliwy jest w Wielkopolsce, na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu.

Poniedziałek przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Przelotny deszcz może miejscami wystąpić w Wielkopolsce, na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8 stopni Celsjusza na Podlasiu do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy.

Warunki biometeo - poniedziałek 20 września

Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na wschodzie kraju - około 90 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku zachodnim. Zimno odczują mieszkańcy wschodniej i centralnej Polski, a chłód - zachodniej. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Prognozuje się pochmurną aurę z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy. W południe ciśnienie sięgnie 1021 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami, a temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 11 st. C. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 989 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy. W południe ciśnienie sięgnie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami, termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Północny wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami, termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z północy. W południe ciśnienie wyniesie 1005 hPa.