Tech

Pogoda na jutro - poniedziałek 18.10. Pochmurna aura, deszcz i maksymalnie 15 stopni

Pogoda na jutro - poniedziałek 18.10. Pochmurna aura, deszcz i maksymalnie 15 stopni

Pogoda na jutro, czyli poniedziałek 18.10, zapowiada się na ogół pochmurny. Wystąpią przemieszczające się z zachodu na wschód kraju opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 15 stopni Celsjusza.

Zapowiada się pochmurna noc. Synoptycy prognozują postępujące od Pomorza ku centrum kraju niewielkie opady deszczu do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Podkarpaciu i w Małopolsce, przez 7 st. C w centrum kraju, do 9 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr.

Pogoda na jutro - poniedziałek 18.10

Poniedziałek przyniesie południowym regionom Polski pogodną aurę. W pozostałych regionach będzie pochmurno z przemieszczającymi się z zachodu na wschód kraju opadami deszczu do pięciu l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 st. C na północnym wschodzie, przez 11 st. C w centrum kraju, do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo w poniedziałek 18.10

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W całym kraju będzie chłodno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno, okresami popada słaby deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 11 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe barometry pokażą 1006 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno. Na termometrach zobaczymy 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1018 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno, okresami wystąpią słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe na barometrach zobaczymy 1021 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno, popada słaby deszcz. Termometry pokażą 8 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno, okresami popada słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe barometry pokażą 1011 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie o północy sięgnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe na barometrach zobaczymy 1007 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 995 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W południe barometry pokażą 995 hPa.