Tech

Seks w wielkim lesie. Pięć patentów na udany seks na łonie natury

Seks w wielkim lesie. Pięć patentów na udany seks na łonie natury

Choć seks jest dla zdecydowanej większości dorosłych ważnym aspektem życia, to bardzo często przyznajemy, że nie daje on nam takiej satysfakcji, jakiej byśmy oczekiwali. Do tego, że seks nie spełnia ich oczekiwań, przyznaje się niemal połowa Polaków - wynika z badania przeprowadzonego w 2017 roku przez prof. Zbigniewa Izdebskiego. Jedną z przyczyn braku satysfakcji jest to, że seks, zwłaszcza w długotrwałych związkach, staje się rutynowy. Wiemy, co sprawia nam przyjemność, przyzwyczailiśmy się do określonych pozycji i reakcji partnera, coraz rzadziej chce nam się wymyślić coś niecodziennego, co przełamałoby przyzwyczajenia. A rutyna gasi libido bardzo skutecznie. Aby jej przeciwdziałać, warto choć od czasu do czasu zrobić coś szalonego, niebanalnego, poczuć dreszcz seksualnej przygody. Taką przygodą może być umówienie się na potajemną, erotyczną schadzkę w lesie....

1. Wybierz stary las liściasty

Do uprawiania seksu w pozycji stojącej lub z podparciem o drzewo najlepiej sprawdzą się stare, szerokie dęby, graby albo buki, które mają gładkie, bardzo przyjemnie w dotyku pnie. Jeżeli znajdziemy takie drzewo zwalone w lesie, będzie ono niemal tak wygodne jak łóżko. Dno lasu powinno być czyste, porośnięte mchem albo zaścielone liśćmi. Dobrze jest wcześniej znaleźć takie miejsce, ustronne i wygodne, żeby potem nie stresować się wbijającymi się w ciało igłami czy korą. “Las dla kochanków to mieszanina przestrzeni dosyć otwartych, bez runa lub z niskim runem, i zakrzaczonych kryjówek. Las pełen powalonych martwych pni drzew, na których można się oprzeć, usiąść, powspinać. “

2. Nie daj się złapać

“Wygospodarowanie choć skrawka prywatności jest ważne, gdyż organizmowi niespokojnemu, przelęknionemu, bojącemu się zaskoczenia trudno jest odczuwać przyjemność. Dotyczy to oczywiście i kobiet, mających wtedy problem z orgazmem, i mężczyzn, którzy w ciągu jednej sekundy, na przykład z powodu nieoczekiwanego odgłosu, tracą erekcję.” * Najlepszym miejscem na erotyczną schadzkę jest miejsce w miarę otwarte, na przykład pagórek albo kawałek łąki, bo tam najlepiej widać zbliżających się ludzi. Seks w miejscu publicznym jest w Polsce karalny, więc trzeba zaplanować na schadzkę miejsce odludne, niedostępne albo prywatne. Albo po prostu kochać się tak, aby nie dać się złapać.

3. Korzystaj z roślin jako zabawek erotycznych

Rośliny, drzewa, to wszystko może nam posłużyć do erotycznych zabaw w naturze, ale szczególnie ciekawe są zabawy grzybami, zwłaszcza tymi o śliskiej konsystencji, które mogą być też naturalnymi lubrykantami. Przydatny pod tym względem jest kapelusz maślaka, którym można posmarować członek czy waginę.

W lesie warto uważnie się rozejrzeć i podeprzeć się własną wyobraźnią - świetnie w roli erotycznego gadżetu sprawi się przecież nawet pęk długich traw, drażniący wrażliwe zakończenia nerwów, a dla miłośników ostrzejszych zabaw - rózga z miękkich gałązek. W polskim lesie trudno znaleźć roślinę w kształcie sztucznego członka - dilda, ale jeśli jesteśmy w tropikach, to czemu nie? “Na jednej z konferencji spotkałem panią botanik, która w tropikalnej dżungli zaspokaja się kwiatami filodendronów. Ich twarde i śliskie kwiaty rozszerzają się u nasady i każda kobieta może dopasować sobie głębokość, na jaką wejdą. Polecała szczególnie Philodendron giganteum.” W naszych lasach, gdzieś nad leśnymi jeziorami, warto poszukać w tym celu pałek wodnych. Śluz z ich nasady jest świetnym lubrykantem, a sama pałka u nasady ma średnicę członka. Co z nią można zrobić? Niech wyobraźnia nam podpowie.

4. Wykorzystaj to, co można zjeść

Seks i jedzenie to dwie przyjemności, które bardzo do siebie pasują. Latem las jest pełny jagód, malin, poziomek. Można się nimi delektować całkiem konwencjonalnie, karmiąc się nimi nawzajem, albo też użyć ich do urozmaicenia np. seksu oralnego. “Garść poziomek roztarta pod pachą ukochanej, liść we włosach, odcisk szyszki na plecach, zjadanie mrówek wędrujących po udach ukochanego… Na pewno odkryjecie coś własnego, unikalnego.”

5. Poczuj związek z przyrodą

W seksie w lesie nie chodzi o to, aby robić coś szczególnie wymyślnego, ale też aby akt seksualny był też rodzajem kontemplacji bliskości natury. To seks w duchu japońskiej sztuki shinrin-yoku, kąpieli leśnych, które, jak uważają Japończycy, mają dobroczynny wpływ na organizm, uwrażliwiają nas, usprawniają pracę mózgu. Pod warunkiem, że będzie to pełne zanurzenie w zapachy i dźwięki natury.

Przyroda jest fantastycznym tłem dla erotycznej przygody, pod warunkiem, że nie jesteśmy szczególnie wrażliwi na obecność komarów czy mrówek. Nagie, pokryte potem ciała przyciągają je w szczególny sposób, więc trzeba liczyć się z ich obecnością i paroma bąblami po leśnych uniesieniach.

* wszystkie cytaty pochodzą z książki Łukasza Łuczaja “Seks w wielkim lesie”, wydanej przez wyd. Haart!