Tech

Wypadek na Powsińskiej. Po zderzeniu auto wpadło na przejście dla pieszych i uderzyło w słup

Wypadek na Powsińskiej. Po zderzeniu auto wpadło na przejście dla pieszych i uderzyło w słup

Na ulicy Powsińskiej na Mokotowie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedno z nich wypadło z jezdni i uderzyło w słup sygnalizacji świetlnej. Jak informują służby, kierowca samochodu został zabrany do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Do zderzenia doszło około godziny 14 na skrzyżowaniu Powsińskiej z Bonifacego. - Zderzyły się dwa samochody: chevrolet i bmw. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca tego pierwszego wymusił pierwszeństwo i w trakcie zawracania w jego bok uderzyło bmw, po czym chevrolet wpadł na przejście dla pieszych, uderzył w słup sygnalizacji świetlnej i go uszkodził - opisuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej potwierdza, że kierowca chevroleta został zabrany do szpitala. Są utrudnienia w ruchu. - Zablokowany jest skręt z Powsińskiej w Bonifacego, więc utrudnienia czekają kierowców przejeżdżających Bonifacego - ostrzega Węgrzynowicz.

Informuje o nich też Zarząd Transportu Miejskiego: "Z powodu zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu Powsińska / Bonifacego w kierunku Jana III Sobieskiego i braku możliwości skrętu linie 108, 164, 185 i 187 w kierunku Metro Wilanowska / Kępa Zawadowska / CH Ursynów / Stegny zostają skierowane na trasy objazdowe następującymi ulicami: … Powsińska – Nałęczowska – Jana III Sobieskiego … Linia 172 i 189 w kierunku CH Blue City / Górczewskiej … Powsińska – Idzikowskiego – Jana III Sobieskiego – Bonifacego …".

Zderzenie na Powińskiej