Tech

Dwa zdarzenia w tym samym miejscu, były utrudnienia na S8

Dwa zdarzenia w tym samym miejscu, były utrudnienia na S8

Były utrudnienia na trasie S8. Pomiędzy Broniewskiego a Maczka w dwóch zdarzeniach zderzyło się w sumie pięć aut osobowych. Zablokowany był lewy pas w kierunku Białegostoku.

Jak przekazał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, na trasie S8 doszło do klasycznego najechania. - Zderzyły się: peugeot z przyczepką, dwie mazdy, volkswagen i fiat. Na miejsce przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Jedna osoba z mazdy na noszach została przetransportowana do karetki. Będzie zawieziona do szpitala - poinformował Zieliński.

Zablokowany był lewy pas w kierunku Białegostoku. Jak dodawał nasz reporter, korkowała się również jezdnia w kierunku Poznania, ponieważ kierowcy przyglądali się rozbitym samochodom.

Dwa zdarzenia

Jak wyjaśniła Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, w tym samym miejscu doszło do dwóch odrębnych zdarzeń. - Uczestnicy pierwszego rozliczają się we własnym zakresie, spisując oświadczenie. Natomiast wezwani zostaliśmy do kolejnego z udziałem trzech samochodów: dwóch marki Mazda i volkswagena. Uczestnik zdarzenia z jednej z mazd został zabrany do szpitala na dalsze badania. Kierowcy byli trzeźwi - przekazała Putyra.

Zderzenie na S8