Tech

Zderzenie z ciężarówką i dachowanie na S8. Są utrudnienia

Zderzenie z ciężarówką i dachowanie na S8. Są utrudnienia

Na trasie S8 przed Wisłostradą dachowało auto osobowe. Kierowca jest pod opieką ratowników. Są utrudnienia na jezdni w kierunku Białegostoku.

O zdarzeniu dowiedział się Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Doszło do niego przy zjeździe z trasy S8 na Wisłostradę, już na pasach lokalnych. Korek zaczyna się już na wysokości Bemowa. Kierowcy do dyspozycji mają jeden pas ruchu - przekazał Węgrzynowicz.

Jego ustalenia potwierdzają strażacy. - Samochodem podróżowała jedna osoba. Opuściła pojazd o własnych siłach. Jest pod opieką ratowników. Na miejscu działają dwa nasze zastępy - poinformował Paweł Kinkiewicz ze stołecznej straży pożarnej. Dodał, że zablokowane są dwa pasy w kierunku Białegostoku.

Na miejscu nasz reporter ustalił, że samochodem marki Chevrolet podróżowały jednak dwie osoby. - Jedna z nich jest badana w karetce. Nie podjęto jeszcze decyzji o tym, czy zostanie zabrana do szpitala - przekazał. Później podał, że do dachowania doszło w wyniku kolizji z pojazdem ciężarowym. - Ciężarówka stoi około 200 metrów dalej na prawym pasie - dodał.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzega, że utrudnienia na S8 mogą potrwać do 13.30.

Dachowanie na S8