Wideo

BOGUSKI RATUJE WISŁĘ! KURIOZALNY GOL | Wisła P. - Wisła K. | Ekstraklasa 2020/21 | 19. Kolejka

Wisła Kraków wygrała 3:1 z Wisłą Płock w 19. kolejce Ekstraklasy. Najważniejszy moment spotkania to 78. minuta i podwójna zmiana Petera Hyballi. Na placu gry pojawili się wówczas Rafał Boguski i debiutujący Uros Radaković. "Biała Gwiazda" przegrywała 0:1 po trafieniu Mateusza Rasaka z 67. minuty. Boguski potrzebował jednak zaledwie 4 minut, by doprowadzić do wyrównania. Doświadczony pomocnik dośrodkowywał z prawej strony i błąd popełnił Krzysztof Kamiński, który źle obliczył tor lotu piłki i wpuścił ją do bramki. Z wrzutki Boguskiemu wyszedł piękny lob i gol na 1:1. Chwilę później do siatki trafił Radaković, a w doliczonym czasie gry Boguski zaliczył dublet i ustalił wynik na 3:1. #WPŁWIS #Boguski #Rasak Wisła Płock 1:3 Wisła Kraków 1:0 - Mateusz Rasak (67') 1:1 - Rafał Boguski (82') 1:2 - Uros Radaković (85') 1:3 - Rafał Boguski (90+7) ► Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy - ________________________________ Zobacz Więcej! ► Najlepsze Akcje Tygodnia | 2020/21 ► TOP MOMENTY: Podsumowanie kolejki ► TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań ► TOP PIŁKARZ: Najlepsze akcje najlepszych zawodników Ekstraklasy ► TO BYŁ GOL!: Seria najpiękniejszych, najważniejszych, a czasem najdziwniejszych bramek jakie padły w historii Ekstraklasy ________________________________ Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi. Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more. ________________________________ Wszystkie skróty sezonu 2020/21 Mecze na żywo za granicą EKSTRAKLASA TV: ________________________________ EKSTRAKLASA ARCHIWUM: FACEBOOK: …. INSTAGRAM: … TWITTER: WWW: