Wideo

PIERWSZY GOL SEZONU! | Bruk-Bet Termalica - Stal | Ekstraklasa 2021/22 | 1. Kolejka

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała ze Stalą Mielec 1:1 na rozpoczęcie sezonu 2021/22 PKO BP Ekstraklasy. Mecz dobrze ułożył się dla beniaminka. W 41. minucie po błędzie Michała Gliwy przed szansą stanął Ernest Terpiłowski. Młodzieżowiec świetnie się zachował i zewnętrzną częścią stopy zdobył pierwszą bramkę w nowym sezonie. To debiutancki gol 19-latka w Ekstraklasie. Goście odpowiedzieli zaraz po przerwie. Krystian Getinger trafił piłką w rękę Mateusza Grzybka i sędzia Zbigniew Dobrynin podyktował rzut karny. Do „jedenastki" podszedł Grzegorz Tomasiewicz i pewnym strzałem pokonał Tomasza Loskę. Mimo sytuacji z obu stron wynik już się nie zmienił. #BBTSTM #Terpiłowski #Tomasiewicz Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 Stal Mielec 1:0 - Ernest Terpiłowski (41') 1:1 - Grzegorz Tomasiewicz k. (48') ► Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy - ________________________________ Zobacz Więcej! ► Najlepsze Akcje Tygodnia | 2020/21 ► TOP MOMENTY: Podsumowanie kolejki ► TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań ► TOP PIŁKARZ: Najlepsze akcje najlepszych zawodników Ekstraklasy ► TO BYŁ GOL!: Seria najpiękniejszych, najważniejszych, a czasem najdziwniejszych bramek jakie padły w historii Ekstraklasy ________________________________ Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi. Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more. ________________________________ Wszystkie skróty sezonu 2020/21 Mecze na żywo za granicą EKSTRAKLASA TV: ________________________________ EKSTRAKLASA ARCHIWUM: FACEBOOK: …. INSTAGRAM: … TWITTER: WWW: